MUŽI B: FC Slavia K.Vary vs. FK Teplice 2:2

Neděle 01.03.202011:00Karlovy Vary / Stadion Drahovice

2:2 (1:0)

Branky Teplic:

60. Kováč Daniel ( as. Vobecký Marek ) - 1:1,

64. Šup Dominik ( přímý kop ) - 1:2.

Statistiky utkání: Střely na branku 7:5 ( 3:1, 4:4 ) *** Střely mimo branku 5:9  ( 2:3, 3:6 ) *** Střely celkem 12:14 ( 5:4, 7:10 ) *** Vyložené šance 1:2 ( 1:1, 0:1 ) *** Ofsajdy 0:1 ( 0:1, 0:0 ) *** Rohové kopy 9:5 ( 3:0, 6:5 ) *** Fauly 20:11 ( 7:7, 13:4 ).

Sestava Teplic: Němeček Luděk ( 46. Blažek Tomáš ) - Vobecký Marek, Kováč Daniel, Čítek Vojtěch, Hýbl Daniel - Liška Jan, Černý Václav - Černý David, Šup Dominik, Liška Lukáš - Mustafić Benjamin.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér a zdravotník.

Stadion: Karlovy Vary - Drahovice / UMT.

Diváků: 40.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Vstup do utkání a celý první poločas nám proti Karlovým Varům vůbec nevyšel. Při zisku míče přišla hned jednoduchá ztráta a vůbec naše hra byla velice nepřesná. Domácí si hodně pomáhali dlouhým nákopem na vysokého útočníka, takže první poločas byl o spoustě osobních soubojů, kdy bylo více bojovnosti než kombinace a to z obou stran. K tomu jsme udělali jednu chybu v defenzívě, soupeř nás hned potrestal a poločasový stav byl tak 1:0 pro Karlovy Vary. Do druhé půle jsme přehodili dvě hráčské pozice, kdy jsme zesílili pozici před stopery Janem Liškou a Vobecký se přesunul na beka. Tohle se myslím povedlo, protože rázem jsme byli více ve hře. Vytvořili jsme si i dvě dobré příležitosti, ale ty zůstaly nevyužity. Prosadil se až po rohovém kopu a příhře Vobeckého v 60.minutě stoper Kováč a po pár minutách se krásně z přímého kopu trefil Šup a rázem jsme v utkání 2:1 vedli. V závěrečných minutách utkání jsme mohli  o svém vítězství rozhodnout, ale nakonec přišel rychlý protiútok domácích a zbytečné sražení jejich hráče v našem pokutovém území, kdy následovala penalta, která určila konečný stav - 2:2. Pokud budeme chtít uspět v prvním mistrovském utkání budeme muset hodně přidat. Čekal jsem jak se budeme prezentovat v posledním přípravném utkání, a že by u mě vládla spokojenost, to se opravdu říci nedá. Nepřesnost a nekvalita v jednoduchých činnostech, k tomu malá odvaha a statečnost a řekl bych i ochota ze sebe vyždímat víc energie, více jít do sprintu, více soupeře uběhat, to mi tam prostě chybělo. Příprava skončila a teď už není cesty zpět. Kdo se nenaučil ze sebe vydat na hřišti v přípravném utkání maximum ať nečeká, že to půjde v mistrovském utkání, protože hráč, který nemá ochotu ze sebe vydat úplně vše na hřiště nepatří. Těžká jarní část sezóny je před námi a každý si musí uvědomit, že příprava je příprava, ale rozhodne se až v mistrovských utkáních pod tlakem výsledku a zodpovědnosti. Je třeba převzít zodpovědnost za svůj individuální výkon minimálně na hranici svých možností a ve prospěch týmu. Jen tak se může jednotlivec výkonnostně posunout a říci si o větší šanci třeba v A týmu, celkově se pak můžeme jako tým posouvat v tabulce nahoru."