08.08.2020 | Novák Jaroslav

MUŽI B: FK Admira Praha vs. FK Teplice B - 1:2

Komentář k utkání: "I v dalším přípravném utkání rezerva Sklářů narazila na kvalitního třetiligového soupeře, houževnatou pražskou Admiru. Úvod utkání patřil hostům, když žluto-modří již v 9.minutě vedli 2:0 zásluhou branek Dominika Šupa po asistencích Besira Baftijara. Postupem času ale iniciativu přebírali domácí a statisticky vyznělo utkání v jejich prospěch. Přestože si Skláři tentokrát nevypracovali tolik brankových příležitostí, dokázali důrazně hrajícího soupeře vůlí a bojovností za vydatné podpory skvěle chytajícího Honzy Plachého nakonec po zásluze porazit a získali tak všechny tři body, které jsou jistě povzbuzením před generálkou na mistrovskou soutěž příští týden na Strahově proti B-týmu pražské Sparty."

                        PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - FK TEPLICE - MUŽI B                        

Sobota 08.08.202010:30 - stadion FK Admira Praha (Kobylisy)

1:2 (1:2) 

Branky Teplic:  

 01. Šup Dominik ( asistence Baftijar Besir ) - 0:1

09. Šup Dominik ( penalta - faulován Baftijar Besir ) - 0:2

Statistiky utkání:

  • Střely na branku 7:5 ( 4:3, 3:2 )
  • Střely mimo branku 5:3 ( 3:2, 2:1 ) 
  • Zblokované střely 2:2 ( 2:1, 0:1 ) 
  • Střely celkem 14:10 ( 9:6, 5:4 )
  • Vyložené šance 3:2 ( 2:1, 1:1 )
  • Ofsajdy 9:3 ( 6:2, 3:1 )
  • Rohové kopy 10:5 ( 4:2, 6:3 )
  • Fauly 12:11 ( 5:4, 7:7 )

Sestava FK Teplice: 

Plachý Jan - Kodad Ladislav, Hora Jakub, Čítek Vojtěch ( 46. Černý Václav ), Šimeček Michal ( 46. Liška Lukáš ) - Kodeš Petr - Blažek Josef ( 46. Švejda Zdeněk ), Kováč Daniel ( 74. Šimeček Michal ), Baftijar Besir ( 74. Vobecký Marek ), Vobecký Marek ( 46. Zaspal Jaroslav ) - Šup Dominik ( 83. Blažek Josef ).

Realizační tým FK Teplice: 

Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Novák Martin - asistent trenéra, Novák Jaroslav - vedoucí mužstva, Boroschová Lenka - masér a  zdravotník.

Místo: stadion FK Admira Praha - Na Pecích, Kobylisy / přírodní tráva.

Diváků: 100. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Skvělý úvod, teprve 10.minuta utkání a na ukazateli skóre již 2:0 pro náš tým. Nejdříve Baftijar svoji aktivitou a presinkem donutil domácího stopera chybovat, pomalou malou domů vystihl Šup a my vstřelili v první minutě branku. Další branka následovala po skvělé přihrávce za obranu domácích, kdy Baftijar byl sražen v pokutovém území a následovala penalta, kterou Šup bezpečně proměnil. Čekal jsem, že nám naroste sebevědomí a utkání zvládneme lépe. Domácí však přidali na důrazu, zvedli trošku vášně a emoce na obou stranách a my začali ve hře lehce tahat za kratší konec. V těchto chvílích nás podržel Honza Plachý, který však do poločasu přeci jenom jednou tahal míč ze své sítě, kdy útočník soupeře tváří v tvář nezaváhal. Druhý poločas jsme chtěli více míčů za obranu Admiry tak, abychom ji více rozhýbali a i když tam náznaky šancí byly tak už se nám branku vstřelit nepodařilo. Domácí si také něco vytvořili, ale pozorný a dobře chytající Jan Plachý nás podržel a my si odvezli do Teplic cennou výhru 2:1."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež

×
Dnes v 16:30 | A-tým
FK Teplice
FC Baník Ostrava