MUŽI B - FK Seko Louny vs. FK Teplice 1:4

MUŽI "B" - PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - SOBOTA 20.07.2019

FK Seko Louny            vs.          FK TEPLICE

1:4 (1:1)

Branky Teplic: 10´ Čmovš ( as. Baftijar ) - 46´ Berešík ( as. Šup,Kováč ) - 64´ Radosta ( as. Šimeček,Kováč ) - 70´ Kováč ( as. Mustafič, Baftijar ).

Popis branek a šancí Teplic - 1.poločas:

10´ Nádherná dělovka Čmovše z 25-ti metrů se odráží od břevna za záda lounského brankáře - 0:1.

14´ Šup poslal zprava dlouhý křižný pas na Chodoru, který sám před brankářem Loun jen těsně minul pravou tyč.

Popis branek a šancí Teplic - 2.poločas:

46´ Kováč na šestnátce nádherně uvolnil z jedné Šupa, který míč ještě posunul volnému Berešíkovi a ten zakončil do odkryté branky - 1:2.

48´ Šup z levé strany tvrdou střelou jen těsně minul tyč lounské branky.

58´ Černý našel v šestnátce Šupa, který další tvrdou ranou přestřelil lounskou branku.

64´ Kováč na levé straně vysunul Šimečka, který poslal prudký přízemní cent před branku, který nadvakrát uklidil kolenem Radosta za bezmocného brankáře Loun 1:3.

70´ Kováč umístěnou střelou do pravého horního rohu střílí čtvrtou branku Teplic po příhře Mustafiče, kterého uvolnil Baftijar - 1:4.

86´ Baftijar po stříleném centrum Mustafiče hlavou přestřeluje lounskou branku.

87´ Mustafič pro přihrávce Černého z bezprostřední blízkosti trefuje jen domácího brankáře.

Statistiky utkání: Střely na branku 4:8 ( 1:3, 3:5 ) *** Střely mimo branku 2:12 ( 1:5, 1:7 ) *** Střely celkem 6:20 ( 2:8, 4:12 ) *** Vyložené šance 1:5 ( 0:1, 1:4 ) *** Ofsajdy 0:6 ( 0:4, 0:2 ) *** Rohové kopy 4:6 ( 2:5, 2:1 ) *** Fauly 10:11 ( 3:5, 7:6 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Blažek - Náhlovský, Čmovš, Hasil - Švejda, Baftijar, Soungole, Radosta, Chodora - Šup, Mustafič.

Sestava Teplic - 2.poločas: Blažek - Čmovš, Zárybnický, Hasil - Berešík, Kováč, Vobecký, Černý, Šimeček - Šup ( 68´ Baftijar ), Radosta ( 68´ Mustafič ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Kyncl Tomáš.

Karty: ŽK 74´ Berešík ( Teplice ).

Stadion: Čechie Louny / tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Do utkání jsme šli v rozestavení 3 – 5 – 2 z důvodu většího počtu středových hráčů a útočníků a chtěli jsme aby kluci hráli na postech které jim více sedí. V prvním poločase jsem s naší hrou úplně spokojený nebyl. Čekal jsem, že si se soupeřem lépe poradíme jak ve větší dominanci na míči tak v počtu vypracovaných brankových příležitostí. Obrovské množství laciných ztrát dávalo soupeři šanci s námi hrát velmi důstojnou roli. Sice jsme se ujali vedení krásnou střelou Čmovše, ale další branku jsme už do poločasu nepřidali. A když jsme špatně pokryli rohový kop šlo se do kabin za stavu 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili úplně jinak a hned po krásné akci a narážečce Kováče přihrál Šup tzv. do mrtva Berešíkovi a ten uklidil míč do prázdné branky. A takhle jsem si to představoval. Být více v pohybu, soupeře rozebrat a vytvořit si dostatečný počet šancí a tak to ve druhém poločase bylo. Přidali jsme ještě dvě branky a utkání výsledkově zvládli. Ale je třeba si říct, že je na čem pracovat, že z chyb, které děláme se musíme poučit, pojmenovat je a postupem času je odstranit a to nejen v týmové taktice, ale i individuálně. Proto je třeba neustále posouvat laťku výkonosti nahoru, aby bylo viditelné, že se zlepšujeme, a to nejen v celkovém pojetí hry, ale i v individuálních herních činnostech jednotlivce na daných postech."