MUŽI B: FK Teplice vs. Bohemians Praha 1:6

ČFL - skupina B

7.kolo - neděle 08.09.2019 - 10:30

1:6 (1:4)

Branka Teplic: 4. Radosta ( as.Mustafić ).

Branky Bohemians: 13. Le Tuan, 20. Buneš, 30. Hronek, 34. Schumacher, 65. Puškáč, 73. Osmančík.

Statistiky utkání: Střely na branku 4:15 ( 3:9, 1:6 ) *** Střely mimo branku 7:5 ( 4:2, 3:3 ) *** Střely celkem 11:20 ( 7:11, 4:9 ) *** Vyložené šance 1:3 ( 1:1, 0:2 ) *** Ofsajdy 0:3 ( 0:2, 0:1 ) *** Rohové kopy 2:5 ( 2:1, 0:4 ) *** Fauly 9:7 ( 4:5, 5:2 ).

Sestava Teplic: Němeček - Kodad, Knapík ( 53. Náhlovský - 77. Zárybnický ), Hasil (K) - Radosta, Jindráček, Šimeček ( 46. Berešík ), Soungole, Chodora ( 60. Vobecký ) - Šup, Mustafić.

Sestava Bohemians: Le Giang - Vala D., Köstl, Bederka, Schumacher - Buneš (K) ( 79. Václavík ), Begič ( 58. Zeman ) - Hronek ( 69. Vrána ), Le Tuan ( 64. Osmančík ), Záviška - Puškáč ( 69. Nátr ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Neckař Pavel MUDr. - lékař, Boroschová Lenka - masér.

Realizační tým Bohemians: Hruška Vladimír  - trenér, Káš Jakub - asistent, Kopecký Miroslav - vedoucí, Svoboda Petr - masér.

Rozhodčí: Kvítek Michael - Šťastný Vít, Mrkáček Michal.

Delegát: Dobšík Martin.

Žluté karty: 79. Köstl ( Bohemians ), 84. Soungole ( Teplice ).

Stadion: Stadion 1.FC Dubí - Pozorka / tráva.

Diváků: 67.

Komentář k průběhu utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Po dvou utkáních, kdy se nám podařilo bodovat s B týmy Jablonce a Boleslavi, jsme cítili, že se výsledkově zvedáme a chtěli jsme to potvrdit v domácím utkání s béčkem Bohemians Praha 1905. Čekali jsme, že Bohemka přijede mocně posílena o hráče A týmu a to se také potvrdilo. Neskládali jsme však zbraně a šli do utkání s vírou a odhodláním zvítězit. Potvrzovali to i první minuty utkání, kdy jsme se hned ve 4.minutě střelecky prosadili a Radosta po přiklepnutí Mustafiče otevřel skóre. Dále jsme dobře kombinovali a byli ve hře Klokanům rovnocenným partnerem, ale utkání rozhodují pokutová území a tam jsme propadli. Za první poločas přilétlo před naší bránu pět centrů a my z toho čtyřikrát inkasovali. To jak jsme se navazovali a bránili hráče v náběhu bylo tristní a nemůžeme pak čekat, že toho hráči Bohemians nevyužijí. Ať výsledek vypadá jakkoliv tak jsem přesvědčený, že jsme herně v prvním poločase byli i o něco lepší než Bohemka. Ale v situacích v pokutových územích byli důraznější a přesnější ve vyřešení hráči hostí a jen potvrdili ligovou kvalitu. My jsme pak do druhého poločasu změnili rozestavení a snažili se už neinkasovat a pokud by se nám kosmeticky podařilo upravit skóre bylo by to pro nás milosrdnější. Také jsme museli vinou zranění udělat dvě střídání, jedno o poločasové přestávce a druhé těsně po rozehrání druhého poločasu. Tady zase musím pokárat sám sebe jelikož jedno se úplně nepodařilo, ale kdo nic nezkusí nic nepokazí a není pak za nic zodpovědný. Já se snažím, abych zodpovědný byl a proto další dvě inkasované branky jdou i na můj vrub. Nakonec jsme utrpěli debakl 1:6, ale kdo neviděl neposoudí jestli výsledek je pro nás krutý nebo milosrdný. Já si stojím za svým, že první poločas měl z naší strany herní parametry směrem dopředu a podle statistik jsme na tom byli stejně jak hosté, ale kvalita ve vyřešení a důraz jak v útočném tak obranném pokutovém území byl jasně na straně hráčů Bohemians Praha 1905. Druhý poločas už není co hodnotit, Bohemka si zkušeně výsledek hlídala a čekala až se u nás otevřou zadní vrátka a toho také dvakrát využila."