MUŽI B: FK Teplice vs. Chlumec n/C 2:2 (PK:4:5)

ČFL - skupina B

15.kolo - pátek 15.11.2019 - 17:00 - Na Stínadlech / UMT

2:2 (1:1) - (PK:4:5)

Branky Teplic: 26. Šup ( as. Nazarov ) 1:1, 85. Mustafić ( as. Liška Jan ) - 2:2.

Branky Chlumce: 23. Kučera - 0:1. 57. Trávníček - 1:2.

Penalty:

•   0:1 - Špidlen ( Chlumec ) /   1:1 - Mustafić ( Teplice ),
  •  Havel ( Chlumec ) /   2:1 - Moulis ( Teplice ),
  •   2:2 - Trávníček ( Chlumec ) /   3:2 - Chodora ( Teplice ),
  •   3:3 - Kopáč ( Chlumec ) /   4:3 - Baftijar ( Teplice ),
  •   4:4 - Bastin ( Chlumec ) /   Trubač ( Teplice ),
  •   4:5 - Sedláček ( Chlumec ) /  Knapík ( Teplice ).

Sestřih branek na webu  Onlajny.cz  sledujte ZDE.

Záznam celého utkání na webu  TV.com  sledujte ZDE.

Statistiky utkání: Střely na branku 6:3 ( 4:1, 2:2 ) *** Střely mimo branku 6:3 ( 4:1, 2:2 ) *** Střely celkem 12:6 ( 8:2, 4:4 ) *** Vyložené šance 4:3 ( 2:1, 2:2 ) *** Ofsajdy 1:6 ( 2:1, 7:1 ) *** Rohové kopy 6:7 ( 3:0, 3:4 ) *** Fauly 11:13 ( 7:9, 4:4 ).

Sestava Teplic: Blažek - Kodad, Liška Jan, Hasil, Royo ( 82. Mustafić ) - Knapík (K) - Šup ( 64. Chodora ), Trubač, Nazarov ( 64. Baftijar ), Moulis - Jindráček.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent 1, Ljevaković Admir - asistent 2, Novák Jaroslav - vedoucí, Neckař Pavel MUDr. - lékař, Klement Ondřej - fyzioterapeut, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Severýn Vojtěch, Cichra Matěj.

Delegát: Teuber Ivan.

Žluté karty: 18 18. Labík (Chl), 54 54.  Havel (Chl), 88 88. Žahourek (Chl), 90 90. Moulis (Tp).

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Po ostudném a slabém výkonu v Hradci Králové jsme posíleni o několik hráčů A týmu nastoupili v pátek večer pod umělým osvětlením proti Chlumci nad Cidlinou. Hrálo se na umělé trávě na Stínadlech a přijel soupeř, který v MOL Cupu vyřadil ligové celky Příbrami, Bohemians a s Viktorií Plzeň vypadl až po prodloužení po výsledku 3:4 ( ! ) Věděli jsme, že nás nečeká snadná práce a to se také začalo od úvodních vteřin potvrzovat. Za mě se hrál velmi pohledný fotbal, který měl i slušné parametry. My jsme v začátku měli trošku problémy s hrotovým útočníkem s číslem 10, který uhrál většinu míčů a vědomě je sklepával pro své spoluhráče. Přesto do první velké šance se dostal po skvělé přihrávce Trubače Šup, ale tváří v tvář brankáři hostí neuspěl. Soupeř pak zúročil hned první nebezpečnou situaci, kdy se jednoduše dostal za naší obranu a z těsné blízkosti tvrdou ranou pod břevno překonal brankáře Blažka. Nám se však během pár minut podařilo srovnat skóre, když Šup do odkryté branky dorazil štiplavou střelu Nazarova a tak se za nerozhodného stavu 1:1 odcházelo o poločase do kabin. Druhá půle byla podobná té první. Do první velké šance jsme se dostali my, ale neproměnili ji a soupeř nás hned z první nebezpečné akce potrestal - 1:2. My se v dalším průběhu snažili o vyrovnání a hráči Chlumce zase o to, aby vstřelili rozhodující třetí branku. I přes náznaky šancí na obou stranách se nikomu nepodařilo trefit do černého. Až přišlo posledních 10 minut, kdy jsme šli do risku a změnili rozestavení na 3-5-2. Vzadu jsme hráli jen na tři obránce a posunuli Mustafiče k Jindráčkovi jako druhého útočníka a právě Benjimu Mustafičovi se po chytré a přesné přihrávce Lišky podařilo vyrovnat, když šikovně přehodil vyběhnuvšího brankáře Chlumce. Utkání tak po základní hrací době skončilo remízou 2:2 a další bonusový bod si z penalt připsali hosté, kteří v penaltové loterii byli nakonec šťastnější po výsledku 5:4.

Než udělám celkovou analýzu výsledkově velice neúspěšného podzimu, řeknu k tomuto utkání ještě několik slov. Mít v této chvíli o 10 bodů více, tak budu s dnešním výsledkem i hrou spokojený. Protože k nám přijel opravdu kvalitní a velmi dobrý tým , dovolím si říci že nejlepší s kterým jsme se na podzim střetli a celé utkání tak mělo velmi slušné tempo, nasazení a kvalita hry byla na třetí ligu opravdu vysoká. Ale je třeba si přiznat, že jsme v sestavě měli většinu hráčů z A týmu a nebýt jich, tak by jsme těžko s takto kvalitním soupeřem drželi krok.

Ale jak už jsem napsal celkové hodnocení prvního půlroku ve třetí lize teprve udělám a chci v tom být pečlivý a detailní, i když by se dalo vše jednoduše zhodnotit dvěma slovy – "velmi neúspěšný". Každý z nás, který dostal šanci působit ve Fortuna ČFL v B týmu Sklářů a reprezentoval tak Fotbalový klub Teplice, si musí vyhodnotit jak velký osobní přínos a jak kvalitní práci ve prospěch týmu odvedl. A po důkladné analýze, po určitých změnách v kádru s doplněním o zkušenější hráče a s kvalitní zimní přípravou v zádech, se musíme vrhnou do jarní části Fortuna ČFL se snahou sbírat body a posouvat se tabulkou směrem vzhůru vždy postupnými kroky kolo za kolem a od utkání k utkání."