Sestava Teplic: 1 Němeček Luděk (B) - 4 Hora Jakub, 28 Čítek Vojtěch, 11 Liška Lukáš - 14 Radosta Matěj, 6 Kodeš Petr ( 65. 20 Blažek Josef ), 5 Ljevakovič Admir (K), 10 Baftijar Besir ( 60. 7 Černý Václav ), 18 Švejda Zdeněk ( 65. 17 Prokopec Radim ) - 8 Vobecký Marek, 19 Šup Dominik.

Náhradníci Teplic: 7 Černý Václav, 8 Vobecký Marek, 15 Jamrich Ladislav, 16 Stružinský Matyáš, 17 Prokopec Radim, 20 Blažek Josef, 31 Fiala Martin (B).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, MUDr. Neckař Pavel  - lékař, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Tvrdík Ivan - Hányš Martin, Melničuk Vladimír.

ŽK:  48. Kodeš (Tep),  60. Kosek (Lib),  71. Hora (Tep),  84. Michal (Lib).

Stadion: 1.FC Dubí / přírodní tráva.

Diváků: bez diváků.

Komentář k utkání:

"Utkání plné zvratů, emocí a zajímavých fotbalových momentů - přesně takový byl duel rezervních týmů severočeských rivalů Teplic a Liberce. Domácí Skláři začali aktivně, ale byli to paradoxně hosté, kteří se ujali vedení díky střelecky disponovanému útočníkovi tmavé pleti Mashikemu, který oklamal svého strážce a po bleskové otočte prudkou střelou z těsné blízkosti překonal bezmocného brankáře domácích - 0:1. Vedoucí branka Liberce na několik minut zmrazila ofenzivní snahu Teplic a hosté byli v této fázi utkání nebezpečnější. Ve 22.minutě navýšil vedení bílo-modrých přesnou trefou a svojí druhou brankou útočník Mashike. Skláři ale nesložili zbraně a nepřestávali atakovat branku Liberce. Jejich snaha byla odměněna ve 25.minutě, když se po rohovém kopu Vobeckého a propadlém míči na zadní tyč přesně trefil hlavou domácí stoper Hora - 1:2. Domácím díky této brance narostla křídla a závěrečných 20 minut prvního poločasu bylo jednoznačně v jejich režii. To potvrdili i několika stoprocentními šancemi, které ale branku nepřinesly a tak se do kabin šlo za stavu 1:2 pro hosty z pod Ještědu. Tepličtí stejně jak aktivně končili první půli, tak začali i tu druhou. Ale aby paradoxů v dnešním utkání nebylo málo, byl to opět Liberec a opět "přízrak" Mashike, který v 55.minutě svou přesnou hlavičkou a završením osobního hattricku dostal hosty opět do dvoubrankového vedení - 1:3. I po tomto dalším těžkém direktu vstali žluto-modří jako bajný Fénix z popela a svou aktivní hrou v čele s kapitánem Ljevakovičem dobývali branku libereckého Hasalíka. Kýžená kontaktní branka přišla v 65.minutě z kopačky Radosty, který mazácky a bez nervů proměnil pokutový kop. To ale Sklářům nestačilo, chtěli více a tak vyrovnání viselo ve vzduchu dubské fotbalové arény. A tepličtí se nakonec dočkali dvě minuty před koncem řádné hrací doby. Když to nešlo ze hry, tak tepličtí po tlaku vybojovali druhou penaltu po závaru v šestnáctce Liberce. Míče se opět chopil agilní Radosta a nedal Hasalíkovi žádnou šanci - 3:3. Tepličtí po zisku bodu chtěli urvat i druhý v penaltové loterii. To se jim nakonec podařilo, když všichni domácí exekutoři včetně potřetí přesně střílejícího Radosty byli neomylní a jediný neúspěšný pokus libereckého kapitána tak rozhodl, že si Skláři v tomto utkání plném zvratů nakonec připíší do tabulky Fortuna ČFL B dva důležité body. "

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Na Liberec jsme si věřili, protože naše hra v předešlých utkáních až na první poločas ve Velvarech byla velmi dobrá. Jen výhra za tři body nám stále chyběla a i po utkání s Libercem chybí. Hned v úvodu jsme měli velkou šanci, ale brankář hostí byl proti. A jak už to u nás bývá z první střely hned inkasovaná branka a my museli opět honit výsledek. Když se k tomu po špatné rozehrávce přidala druhá branka v naší síti, vypadalo to s námi všelijak. Ale my výsledku nepodlehli a měli snahu utkání otočit. Motivaci nám dodal po standardní situaci Hora, který snížil stav a od té chvíle jsme do poločasu dominovali. Ale s proměněním jasných brankových příležitostí jsme byli opět na štíru a poločas jsme tak prohrávali 2:1. Druhý poločas jsme začali aktivně, ale brzká branka Liberce nám vzala vítr z plachet. Pak se stala nepříjemná událost, kdy Petr Kodeš byl kopačkou zasažen do hlavy a teklo mu z ní dost krve. To zřejmě způsobilo, že náš kameraman Pavel Fridrich  (syn legendy a hlasatele FK Teplice Luboše Fridricha) který natáčel naše utkání, při pohledu na krev omdlel a nekoordinovaně spadl z kamerové věže asi z 3 metrů dolů. V té chvíli šel fotbal stranou a my se báli o jeho zdraví. Náš doktor Pavel Neckář se o Pavla postaral, než přijela sanitka a dnes můžeme říct, že vše dopadlo dobře a Pavel je v pořádku. Utkání se dohrálo a nám se ze dvou penalt podařilo skórovat a srovnat tak stav. Na penalty jsme pak vyhráli a připsali jsme si o bod víc. Využili jsme nezkušenosti libereckých hráčů, kteří nám doslova darovali možnost kopat penalty a srovnat stav, což nám v sestavě zkušenost Ljevy (Ljevakoviče) a skvělý výkon Radosty pomohl k zisku dvou bodů, které věnujeme Pavlovi Fridrichovi. Protože v té chvíli bylo pro nás jeho zdraví prvořadé!"