ČFL - skupina B

11.kolo - neděle 20.10.2019 - 10:30

1:3 (1:3)

Branka Teplic: 40. Radosta ( as. Soungole ) - 1:3.

Branky Záp: 3. Hron - 0:1, 7. Pávek ( Penalta ) - 0:2, 38. Vlastní ( Teplice ) - 0:3.

Statistiky utkání: Střely na branku 6:5 ( 4:3, 2:2 ) *** Střely mimo branku 6:6 ( 2:2, 4:4 ) *** Střely celkem 12:11 ( 6:5, 6:6 ) *** Vyložené šance 3:1 ( 2:0, 1:1 ) *** Ofsajdy 3:0 ( 1:0, 2:0 ) *** Rohové kopy 3:3 ( 1:1, 2:2 ) *** Fauly 12:10 ( 8:4, 4:6 ).

Sestava Teplic: Němeček - Kodad, Hasil (K), Zárybnický ( 65. Chodora ), Šimeček - Liška J. - Šup, Soungole ( 86. Náhlovský ), Vobecký ( 56. Baftijar ), Radosta - Mustafić.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Neckař Pavel - lékař, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Paták Michal - Szikszay Ladislav, Paták Viktor.

Delegát: Vrzal Josef.

Žluté karty: bez karet.

Stadion: 1.FC Dubí / tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Na Zápy jsem se jel osobně podívat, když v uplynulém týdnu hráli domácí utkání s B týmem Slovanu Liberec. Viděl jsem na internetu i dvě venkovní utkání a myslím, že po taktické stránce jsme přesně věděli na co si dát pozor a naopak, kde a jak se dá soupeř případně přehrát. A i když jsme den před utkáním dvakrát přehodili rozestavení ze tříobráncového na čtyřobráncové z důvodu, že jsme chtěli do sestavy zapracovat kvalitu v podobě vykartovaného hráče A týmu Petra Mareše ( což jsme nakonec dle podrobnějšího výkladu pravidel nemohli ), tak na principy naší hry to nemělo vůbec žádný vliv. Ale příprava před utkáním je jen pouhá teorie, protože v praxi na hřišti to bylo v 7.minutě  už 0:2 a ve 38.minutě po naší nešťastné teči dokonce 0:3. A i když jsme Radostou po příhře Soungoleho do poločasu ještě stihli snížit a ve druhém poločase soupeře do ničeho nepustili, tak až na jednu vyloženou tutovku Mustafiče jsme toho moc neměli a bohužel odešli opět poraženi. Směrem do defenzivy je řešení některých situací pro mě zcela nepochopitelné a pro úroveň třetí ligy nepřípustné. Naše inkasované branky nebo šance soupeře nejsou systémové nebo nějak zvlášť vypracované, ale provázejí je zejména hrubé individuální chyby našich hráčů a to se nebavím jen o dnešním utkání se Zápy, ale o celé zatím výsledkově katastrofální sezóně. Nebudu říkat takové to obligátní, že jsme se na soupeře připravovali, že hráči měli dost informací a nakonec nesplnili co měli. Řeknu jen jedno a to, že každý z nás si musí obhájit svůj přínos pro tým, jakou kvalitu je schopný do týmu vnést a co všechno je schopný pro svůj klub udělat. Protože tady už se hraje o body, o udržení v soutěži a v neposlední řadě o prestiž. A už jsem jednou napsal, že jsme dostali možnost a šanci reprezentovat tento tradiční a historicky silný klub. Dnešní ČFL už je hlavně o výkonnosti, o kvalitě a o tom, kdo využije šanci se díky své výkonnosti obléci do dresu A týmu a získá možnost si zahrát v nejvyšší soutěži ! A proto použiji slova, že každý právoplatný člen kádru "prostě musí mít"  adekvátní přístup a určitou výkonnost. Není to pionýrský tábor, kde hrajete společenské hry, bezstarostně cvrnkáte kuličky do důlku a jste smutní když  náhodou o nějakou přijdete. Tady už je třeba každým dnem, každý tréninkem, každým zápasem prokazovat patřičnou výkonnost, loajalitu a hrdost k vlastnímu klubu. Hráči musí nechat na hřišti naprosto vše a dát všechny své přednosti ve prospěch celého týmu ! A pak se buď výkonnostně prosadí a uspějí v silné konkurenci nebo si musí najít jinou cestu pro své vlastní uplatnění a také radost, kterou by jim měl sport primárně přinášet. "