MUŽI B: Ml.Boleslav vs. FK Teplice 2:2 (PK:5:3)

ČFL - skupina B

6.kolo - pondělí 16.09.2019 - 13:00

2:2 (2:2) - (PK:5:3)

Branky Boleslavi: 27. Angelozzi, 34. Dohnalík.

Branky Teplic: 21. vlastní Angelozzi ( po rohu Chodory ), 32. Šup ( as. Šimeček ).

Penaltový rozstřel:

1:0 Král (Boleslav)            1:1 Zábybnický (Teplice),

2:1 Yerkhov (Boleslav)    2:2 Šup (Teplice),

3:2 Moravčík (Boleslav)   3:3 Radosta (Teplice),

4:3 Vejr (Boleslav)             - : - Šimeček (Teplice),

5:3 Rudzan (Boleslav)       Konec (PK:5:3).

Statistiky utkání: Střely na branku 5:3 ( 4:3, 1:0 ) *** Střely mimo branku 5:5 ( 2:3, 3:2 ) *** Střely celkem 10:8 ( 6:6, 4:2 ) *** Vyložené šance 3:3 ( 1:2, 2:1 ) *** Ofsajdy 0:2 ( 0:2, 0:0 ) *** Rohové kopy 14:7 ( 4:6, 10:1 ) *** Fauly 8:7 ( 3:5, 5:2 ).

Sestava Teplic: Němeček - Kodad, Hasil (K), Zárybnický - Radosta, Černý ( 90. Švejda ), Šimeček, Baftijar ( 78. Vobecký ), Chodora ( 65. Berešík ) - Šup, Mustafić.

Náhradníci: Berešík, Švejda, Náhlovský, Vobecký, Blažek.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér.

Rozhodčí: Aubrecht Jan - Melničuk Vladimír, Nehasil Lukáš.

Delegát: Vrzal Josef.

Žluté karty: 52. Dib (Boleslav).

Stadion: Městský stadion v Boleslavi / tráva.

Diváků: 60.

Komentář k průběhu utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

"Máme bod, který se počítá, ale do utkání jsme šli s jasným cílem konečně vyhrát za tři body. První poločas tomu odpovídal, jak předvedená hra, tak i dvě branky v domácí síti, to byl od nás dobrý počin. Ale to by jsme soupeři nesměli dovolit také dvakrát skórovat. Vždy těsně po tom co jsme branku vstřelili jsme se nevyvarovali laciných ztrát, které hráčům Mladé Boleslavi umožnily srovnat skóre. Druhý poločas už více vyzněl pro domácí. Sice nás nějak fotbalově nepřehráli, ale jejich dvě velké šance po rohových kopech zneškodnil pozorný brankář Němeček. My měli jen nějaké rychlé protiútoky, které jsme nedohráli a když už zbývalo 5 minut do konce utkání, přišla naše velká šance. Šup individuální akcí po rychlém průniku do šestnáctky Boleslavi přesně našel v nadějné pozici na malém vápně  postaveného Mustafiče, na kterého zývala poloprázdná branka, ten však dobře netrefil míč a bylo po šanci. Konečný stav je zřejmě spravedlivý, my byli lepší v prvním poločase, soupeř zase ve druhém. Takže remíza pravděpodobně odpovídá rozložení sil na hřišti, přesto v našich myslích je, že kdybychom výsledkově zvládli první a neudělali zbytečně chyby, měli jsme na více bodů než jen na jeden. Ale na kdyby se nehraje ! V penaltovém rozstřelu byli nakonec šťastnější domácí a připsali si o bod více. Nám tak nezbývá než dále s pokorou a ještě větším úsilím trénovat a dělat vše proto, abychom už konečně v dalším utkání vyhráli a zúročili tak naši každodenní poctivou práci."