MUŽI B: SV Einheit Kamenz vs. FK Teplice 2:0

MUŽI "B" - PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - PONDĚLÍ 05.08.2019

SV Einheit Kamenz            vs.           FK TEPLICE

2:0 (1:0)

Statistiky utkání: Střely na branku 11:4 ( 9:1, 2:3 ) *** Střely mimo branku 4:2 ( 4:1, 0:1 ) *** Střely celkem 15:6 ( 13:2, 2:4 ) *** Vyložené šance 5:1 ( 4:0, 1:1 ) *** Ofsajdy 2:1 ( 0:1, 2:0 ) *** Rohové kopy 6:7 ( 3:3, 3:4 ) *** Fauly 12:21 ( 5:9, 7:12 ).

Sestava Teplic - 1.poločas : Pecháč - Berešík, Náhlovský, Zárybnický, Šimeček - Soungole - Švejda, Baftijar, Černý, Chodora - Mustafić.

Sestava Teplic - 2.poločas: Pecháč - Berešík, Náhlovský, Zárybnický, Šimeček ( 46. Vobecký ) - Soungole - Švejda ( 70. Chodora ), Baftijar, Černý ( 46. Kováč ), Chodora ( 56. Ondrášek ) - Mustafić.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér/zdravotník.

Karty: bez karet.

Stadion: DittrichStrasse - Kamenz / tráva.

Diváků: 100.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Tak jestli Příbram nám v prvním poločase vstřelila čtyři branky, tak v Kamenzi jsme jich v prvním poločase mohli dostat ještě více a jenom díky brankáři Pecháčovi jsme inkasovali jen jednou. Je třeba se zamyslet nad tím, co děláme špatně, protože něco špatně dělat musíme. Máme katastrofální první poločasy a pak, když už se ve druhém zlepšíme, nejsme pak schopni výsledkový stav přiklonit na naši stranu. Snažím se najít příčiny a objektivní důvody našeho vždy prvopoločasového selhání. A možností je více ? Od většího počtu tréninků nebo větších nároků a tlaku na hráče, nebo více rotace hráčů jak v tréninku, tak v utkáních. Tyhle možnosti je třeba připustit, ale ne tak, že si z toho uděláme berličky a alibi ve výkonu. Je třeba se zamyslet, podívat se jednotlivě do zrcadla a říct si, co děláme dobře a co ne. Měsíc spolu pracujeme a naše výkony musí mít stoupající tendenci a ne klesající. Ano, může to být reakce na náročnou přípravu a na změny v týmu a soutěže, ale v sobotu začínáme a už není cesty zpět. Proto je třeba dále na sobě pracovat s vírou ve stoupající výkonnost, ještě více se do toho položit, soustředit se a být zodpovědný a to vše podpořit zdravým sebevědomím a s velkým srdcem se na hřišti vydat. Trenér a tým se neukáže ve chvílích, kdy se daří a kopnete do švestek a je z toho gól, ale ve chvílích, kdy se nedaří ! V těchto chvílích se teprve ukáže charakter, morál a schopnosti jak trenéra tak hráčů. A já z cesty neustoupím. Než kohokoli zhodnotím začnu první sám u sebe a tohle chci přenést i na hráče. Musíme být ostražití vůči průměrnosti a chtít od sebe více, nezbavovat se překážek slovem, že to nejde, ale jít přes ni, překonat ji, zvládnout ji ... jen tak se nám nevrátí zpět jako bumerang. Jen silní a připravení ví, že když překonají jakoukoli překážku, brzy se objeví další jiná, která je však jen lehce přibrzdí, ale už mají schopnost překážky překonávat a ne obcházet a díky této schopnosti se posouvají výše."