MUŽI B - Trenér Kolínek o cílech rezervy

Čtyři dny soustředění a první přípravné utkání v Blšanech má za sebou nově se tvořící teplický B tým mužů.

Po osmidenní individuální přípravě jsme odjeli na soustředění do Blšan, kde od středy do soboty kluci absolvovali šest tréninkových jednotek a na závěr odehráli utkání s B týmem Viktorie Plzeň, který vede jako hlavní kouč Pavel Horváth ( více o utkání s Plzní čtěte ZDE ).

Na úvod bych chtěl říci, že jsme v Blšanech měli perfektní podmínky nejen k tréninku, ale i k regeneraci a celkově jsme byli velice spokojeni, za což všem, kdo v tu chvíli v blšanském sportovním areálu pracovali, patří obrovské poděkování.

Rezerva teplických Sklářů se pomalu skládá a dává dohromady, klukům se s Martinem Novákem snažíme maximálně věnovat a vytvořit veškerý servis pro jejich růst a i z toho důvodu se náš trenérský tým rozrostl o vlastního fyzioterapeuta Ondru Klementa, masérku Lenku Boroschovou a vedoucího týmu Jaroslava Nováka. Je dobře, že klubové vedení tohle umožnilo a podpořilo, protože třetí nejvyšší soutěž v podobě ČFL už nebude úplně sranda a já věřím, že společně s těmito skvělými lidmi a hráči budeme tvrdě makat tak, aby základní myšlenka a cíle B týmu byly naplněny.

A co je vlastně základní myšlenkou a smyslem B týmu mužů FK Teplice ?

Na prvním místě jsme opravdu záložní tým, který bude během sezóny plně k dispozici potřebám A týmu. A za druhé, a to bude zejména náš osobní cíl, chceme neustále zvedat a posouvat individuální výkonost hráčů, dostat z nich maximum jejich dovedností a hráčského potenciálu, aby byli, když dostanou šanci trénovat s A týmem, dobře připravení a konkurenceschopní s hráči A týmu a samozřejmě vše z tréninků dokázali přenést do mistrovských utkání a aby v České fotbalové lize ( ČFL ) hráli důstojnou roli.