MUŽI B: Ústí nad Orlicí vs. FK Teplice 3:2

ČFL - skupina B

1.kolo - sobota 10.08.2019 - 17:00

3:2 (3:0)

Branky Teplic: 60. Šup ( as. Trubač ) - 81. Mustafić ( as. Chodora ).

Statistiky utkání: Střely na branku 5:3 ( 4:0, 1:3 ) *** Střely mimo branku 2:6 ( 1:4, 0:2 ) *** Střely celkem 7:9 ( 5:4, 2:5 ) *** Vyložené šance 2:4 ( 2:2, 0:2 ) *** Ofsajdy 1:0 ( 1:0, 0:0 ) *** Rohové kopy 7:3 ( 6:1, 1:2 ) *** Fauly 5:15 ( 1:7, 4:8 ).

Sestava Teplic : Němeček - Náhlovský, Zárybnický, Hasil (K) - Paradin (66. Mustafić), Baftijar (66. Chodora), Soungole, Trubač (77. Černý), Royo Castell (66. Berešík) - Jindráček - Šup.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Boroschová Lenka - masér/zdravotník.

Rozhodčí: Marek Janoch - Ladislav Szikszay, František Šlapák.

Delegát: Daniel Tereba.

Žluté karty: (03.) Paradin, (44.) Royo Castell, (56.) Náhlovský, (63.) Baftijar, (76.) Trubač.

Stadion: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí / tráva.

Diváků: 510.

Průběh utkání z webu Onlajny.com čtěte ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka:

" Tak máme za sebou první zkušenost z mistrovského utkání ve Fortuna ČFL a je třeba říci, že jsme pokračovali ve stejném duchu jako v přípravě. Měli jsme slušný vstup do utkání, kdy jsme domácím 7 minut nepůjčili míč, ale první soupeřova standardka a hned branka v naší síti. Chvilku na to se ve velké šanci objevil Šup, branku však těsně minul. Další průběh byl stejný, my drželi míč, kombinovali, ale bez efektu v zakončení. A soupeř ten pokud měl míč šel si jen pro faul a vše i z půlky nakopával do našeho pokutového území, což nám činilo problémy a důsledkem byly tři branky v naší síti v prvním poločase. Ve 20.minutě dali domácí druhou z penalty a ve 3.minutě opět po standardce a opět hlavou. Poločasová přestávka pro nás byla důležitá na uklidnění emocí a taky si bylo třeba říct jak tento nepříznivý stav a hru změnit. Cítil jsem, že herně to špatné není a nechtěl jsem sahat do sestavy a něco měnit, jen jsme si důrazně vysvětlili, jak bránit standardky. Od úvodu druhého poločasu jsme dominovali a domácí tlačili a když se nám gólem Šupa podařilo skórovat, bylo na hřišti jedno mužstvo. Domácí znervózněli a my cítili šanci a šli si za otočením výsledku. Střídáním jsme ještě vystupňovali tempo hry a po rohovém kopu Chodory se prosadil Mustafić. A rázem to bylo o jednu branku a bylo ještě 10 minut do konce. Já věřil, že ještě jedna šance přijde a taky přišla. V 87.minutě přihrál Soungole před prázdnou bránu míč Šupovi, ale ten k naší smůle míč úplně dobře netrefil a odkrytou branku minul. V ten stejný moment byl Šup sice tvrdě sražen a měla být nařízena penalta v náš prospěch, ale bohužel píšťalka hlavního sudího zůstala němá. Přesto si však myslím, že svou šanci měl Šup hned z první proměnit a následný penaltový zákrok by už přišel pozdě. "