Martin "Dalas94" Vujtík reprezentoval FK Teplice esports na Entropiq charity FIFA cup

Zástupce FK Teplice esports Martin "Dalas94" Vujtík včera reprezentoval žlutomodré barva na prestižním Entropiq charity FIFA cup, jehož výtěžek putoval na podporu infekčního oddělení FN Bulovka.

Vujtík sice na turnaji ve velmi těžké konkurenci obsadil páté místo, ale prezentoval se velmi dobrým výkonem a například jeho duel s Riijkem z pořádajícího Entropiqu byl asi nejhezčím zápasem celého turnaje.

Celý turnaj "Dalas" Vujtík zahájil s duelem se Seronem ze Sampi teamu Jakuba Jankta. Seron, který je "odchovancem" teplického esportového týmu, nakonec zvítězil 2:0. Ve druhém duelu zástupce Teplic remizoval s Emericksonem ze Sparty 1:1.

Pak už přišel na řadu zmiňovaný duel s Riijkem, který sice skončil prohrou 3:5, ale více než tři tisícovky diváků na Twitchy a další na webu Nova Sport opravdu musel bavit, Dalas totiž mohl krátce před koncem v obrovské šanci Ronaldem vyrovnat, jenže neproměnil a z následné akce dostal branku na 3:5.

V posledním utkání se teplický hráč utkal se suverénem české FIFA scény T9Lakym z Viktorie Plzeň, který v minulm roce vyhrála takřka všechny turnaje v ČR a do té doby zvítězil také ve všech zápasech turnaje, ale Dalas byl nad jeho síly. Reprezentant Teplic dokázal vybojovat velmi cenný bod.