Martin Jindráček: Vyhráli jsme zaslouženě

​Na Dukle zařídil výhru 3:1 jeden jediný střelec. Byl jím Martin Jindráček, muž, který je na Stínadlech do konce podzimu na hostování z Ústí nad Labem. „Góly od Martina čekáme, také podobnou pracovitost a přístup k utkání. Svým výkonem na Dukle si řekl o to, aby tu zůstal,“ byl spokojený trenér Teplic Stanislav Hejkal. A jak byl spokojený sám autor hattricku?

Kdo si myslíš, že dal naposledy v soutěžním utkání za Teplice hattrick?
To vůbec nevím. Já? (smích)

Před více než pěti lety to byl Aidin Mahmutović na Slavii. Byl tvůj hattrick snadný, nebo naopak těžký?
Nevím, jestli snadný. První gól jsem tam nějak kopnul, spadlo to tam, byl náhodný. Druhý gól mi posadil na hlavu Vondy, jen jsem míč uklízel, třetí byl po rohu, to jsem měl štěstí, že mi balon spadl na hlavu, že si mě našel.

Dva góly hlavou, to je u tebe trošku kuriozitka. Nebo naopak je to přetavení tvé práce z tréninku?
Nepamatuji si, kdy naposledy jsem dal gól hlavou. Ale je jedno, kdo góly dal, hlavní je, že se postoupilo.

A také kolik to bude stát?
Kluci už hlásili v kabině, že něco mě ten hattrick stát bude. (úsměv)

Jaké to utkání vzhledem k tomu, že Duklu potkáte zase za týden, bylo?
Celý zápas jsme byli lepší, vyhráli jsme zaslouženě. Příští týden to bylo o něčem jiném, bude to mnohem těžší zápas.

Tohle říkal i trenér.
Všichni s tím musíme počítat. Oba týmy ví, co od sebe čekat. Opravdu to bude mnohem složitější.

Co dnes kromě postupu potěšilo, tak to byla i hra, se kterou jste se prezentovali.

Hráli jsme dobře, zbytečně jsme nenakopávali, hráli jsme kombinačně, po zemi. Duklu jsme tím překvapili. Všichni chtěli hrát, dařilo se, padaly góly.