Martin Kovařík přednášel o sportovním marketingu na Vysoké škole finanční a správní v Most

V pondělí 12.11. 2018 se dopoledne uskutečnila na studijním středisku Vysoké škole finanční a správní v Mostě přednáška na téma Sportovní marketing profesionálního fotbalového klubu. Role přednášejícího se zmocnil marketingový manažer a tiskový mluvčí FK Teplice Martin Kovařík, který studentům bakalářského i inženýrského studia představil své více než desetileté zkušenosti z práce v oblasti marketingu a public relations.

Přednáška se setkala u studentů skutečně s velkým ohlasem, přičemž nechtěli ani po dvou hodinách Martina Kovaříka propustit, resp. na něj měli i spoustu dalších otázek. Dozvěděli se tak nejen o profesních zkušenostech Martina, které získal v FK Teplice, jehož barvám je již věrný více než 11 let, ale i např. c ose mu nejvíce v marketingu podařilo, kdo je jeho nejoblíbenějším hráčem či trenérem, zda-li by ho lákala stáž v některém ze zahraničním klubu nebo jaké to bylo mít svatbu přímo na teplickém stadionu.