Na Stínadlech proběhl den otevřených dveří

Neděle 15. července patřila na Stínadlech dnu otevřených dveří, pro fanoušky byly připraveny hned tři zajímavé atrakce - autogramiáda, beseda s vedením klubu a prohlídky zázemí stadionu.

Program vypukl v 11:30 autogramiádou kompletního A mužstva FK Teplice, více než stovka diváků si přišla pro podpis svých oblíbenců, ti odvážnější se s hráči také vyfotili nebo jim popřáli štěstí do nadcházející sezóny.

Od 13:00 na autogramiádu navázala beseda s fanoušky, kdy na zvídavé dotazy odpovídal ředitel klubu Petr Hynek, hlavní trenér Daniel Šmejkal a manažer marketingu a PR Martin Kovařík. Dotazy mířily především na hráčský kádr, odchody či příchody, ale došlo také na téma klubové akademie nebo nutných investic do stadionu. Beseda se oproti původním plánům protáhla až téměř na hodinu a půl i díky hojné účasti padesáti fanoušků.

Ještě více fanoušků pak mělo zájem o zlatý hřeb programu - prohlídky stadionu, kdy mohli nahlédnout do hostující i domácí kabiny, síně slávy, press centra, posilovny nebo přímo na hrací plochu AGC Arény. Pro fanoušky tak neděle na Stínadlech byla zážitkem.