Na Stínadlech se uskutečnil dětský den

Na teplických Stínadlech se dnes uskutečnil dětský den pro mateřské školy a první a druhou třídu základních škol, celkem do AGC Arény dorazily téměř tři stovky dětí, pro které byly připraveny různé soutěže a atrakce.

Program dětského dne pro jednotlivé skupiny startoval u atrakcí Divadla v pytli Petra Stolaře, který vítal příchozí před stadionem, poté následovala prohlídka stadionu a přesun na umělou trávu, kde byly různé fotbalové soutěže. Celý program pak končil ukázkou hasičského sboru AGC, kde si děti mohly doslova prolézt hasičský vůz.

Dětský den se vrátil do tradičního programu FK Teplice pro děti po dvou vynechaných ročnících z důvodu pandemie COVID-19. "Poprvé od roku 2019 jsme mohli tento dětský den uskutečnit a opět měl veliký úspěch. Už teď se těšíme, že budeme moci uspořádat příští rok další ročník," říká ředitel marketingu a komunikace FK Teplice Martin Kovařík.