Na baráž vstupné zdarma a pivo pro prvních 3000 domácích diváků také!

Ve čtvrtek od 17:00 nastoupí teplický tým proti Vlašimi, druhému celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v rámci baráže o účast v následujícím ročníku nejvyšší soutěže.

Vedení klubu chce domácím hráčům vytvořit, co nejlepší kulisu na teplických Stínadlech, proto bude na tento duel vstup ZDARMA. Pro permanentkáře se nic nemění, ti projdou na stadion na svou permanentní vstupenku. Ostatní fanoušci si vyzvednou volnou vstupenku buď ZDE nebo na pokladně stadionu.

Volná vstupenka totiž bude sloužit, kromě průchodu turniketem, také jako poukázka na jedno točené pivo, které klub připravil ve spolupráci s cateringovou společností R&M solutions a pivem Březňák pro prvních 3000 domácích diváků. Ti, co přijdou v rámci jednorázových vstupenek dostanou pivo po odevzdání vstupenky, permanentkářům stačí předložit svou permanentku na stáncích s občerstvením.

Doražte tedy ve čtvrtek v 17:00 hod. podpořit teplický tým v boji o ligovou příslušnost!