Na startu Ondrášovka cupu čekají hráče Brozany

Ve středu se odehraje druhé kolo Ondrášovka cupu. Tepličtí zajíždějí na půdu Brozan, které hrají divizi B spolu s teplickou juniorkou. V dresu Sokola nastupují také bývalý hráči Teplic Jakub Rosocha, Martin Pešula, Miroslav Rada, Radek Divecký, Pavel Kopecký a Pavel Veleba.

Brozany jsou momentálně na desátém místě divizní tabulky. Ve včerejší zápase na půdě Roudnice prohráli 0:2. "Na zápas proti Teplicím se nejde netěšit a je jedno jestli jsem za Teplice hrál jeden zápas nebo deset let. Pro každého to bude svátek a ocenění dosavadní práce moct si zahrát proti ligovému týmu. O to větší mám radost, že to budou právě Teplice kde znám většinu kluků," říká Jakub Rosocha, útočník Brozan.

Utkání budou řídit rozhodčí Příhoda, Teuber a Štěrba. Zápas začíná ve středu v 17:00. Vítěz zápasu nastoupí 22.září proti vítězi utkání Třebíč - Znojmo.