Na turnaji v Braňanech teplické stříbro

V neděli 22.7. Fotbalový klub Teplice ve spolupráci s obcí Braňany pořádal již VI.ročník dorosteneckého turnaje O POHÁR STAROSTY OBCE BRAŇANY pro hráče věkové kategorie U17.

V semifinálových duelech byly úspěšnější pořádající FK Teplice a SK Dynamo České Budějovice - Žlutomodří svěřenci trenérů Ladislava Jamricha a Radima Laibla porazili Jablonec 4:1 a Budějovice přehráli po výsledku 5:1 německý tým Chemnitzer FC.

Finálový duel mezi Teplicemi a budějovickým Dynamen již nebyl tak bohatý na góly jako oba semifinálové zápasy a rozhodla ho nakonec jediná branka díky které byli šťastnějším týmem hráči Budějovic. Bronz po výhře 3:1 nad FK Jablonec získali hráči týmu Chemnitzer FC ze saského města Chemnitz.

PŘEHLED VÝSLEDKŮ VI. ROČNÍKU TURNAJE O POHÁR STAROSTY OBCE BRAŇANY :

Semifinále :

FK TEPLICE vs. FK JABLONEC 4:1

SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE vs. CHEMNITZER FC 5:1

O 3.místo :

CHEMNITZER FC vs. FK JABLONEC 3:1

FINÁLE :

FK TEPLICE vs. SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 0:1

Konečné pořadí turnaje:

1. SK Dynamo České Budějovice U17

2. FK Teplice U17

3. Chemnitzer FC U17

4. FK Jablonec U17

Fotoalbum paní Věry Zdeňkové z VI.ročníku turnaje v Braňanech prohlížejte ZDE.