Nábor dívek do FK Teplice

Chceš hrát fotbal za Teplice? Teď je ten správný čas začít! Přijď 26. 5. v 17 hodin na Stínadla, užij si spoustu zábavy a staň se členkou naší žlutomodré rodiny! ⚽

V Teplicích máme dívčí týmy už od přípravky. Učíme se zásadám zdravého životního stylu, komplexní pohybové zdatnosti a u toho se hlavně dobře bavíme. Tvoje budoucí spoluhráčky i trenérky už se na tebe těší. 😊

Na akci můžeš dorazit rovnou, budeme ale rádi, pokud nejprve vyplníš náborový formulář.

Na budoucí hráčky se těší i šéftrenérka Barbora Cankářová -  Za celý ženský úsek našeho klubu FK Teplice zvu všechny dívky na celoklubový nábor. Pokud máte rády zábavu, sportování a chcete najít nové kamarádky přijďte mezi nás. Je jedno, zda už někde fotbal hrajete nebo to chcete jen zkusit, přivítáme všechny bez výjimek. Ani nevadí, zda Vám to nevyjde zrovna tento den. Stačí zavolat nebo napsat a my se o Vás postaráme!

Nebude chybět ani náš maskot Gepardice Jane nebo také hráči a hráčky A-týmu.

Těšíme se na všechny nové členky žlutomodré rodiny! 💛💙

Barbora Cankářová
Tel.: + 420 732 952 275