Nadační fond FK Teplice věnoval dárky pro Klokánek a dětské domovy na Teplicku

Tradičně v předvánočním období vyjížděli hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku a také teplický Klokánek. Bohužel už druhý rok po sobě se kvůli pandemii COVID-19 nemohlo toto tradiční setkání uskutečnosti. I přesto Nadační fond FK Teplice dnes věnoval vánoční dárky pro tato zařízení a předal je jejich vedení. "I když je momentální doba složitá, tak jsme chtěli udělat dětem o něco hezčí Vánoce. Snad jim naše dárky udělají radost," přál si Martin Kovařík, předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice.

Mezi dárky, které nadační fond věnoval, byly zejména produkty partnera klubu společnosti PUMA, ať již šlo o čepice, batohy nebo fotbalové míče. Dětské domovy dostaly také dresy FK Teplice a další reklamní předměty s klubovou tématikou. "Moc děkujeme všem, kteří v letošním roce přispěli do Nadačního fondu FK Teplice, jehož prostřednictvím jsou podporovány různorodé charitativní projekty zejména v našem regionu," říká ředitel klubu Rudolf Řepka.