Nadační fond FK Teplice věnoval respirátory Nemocnici Teplice

Nadační fond FK Teplice, který vznikl v letošním roce, dnes věnoval 150 kusů respirátorů FFP3 v hodnotě 25 tisíc korun Nemocnici Teplice, aby ji podpořil v boji s pandemií COVID-19. "Chtěli jsme teplické nemocnici aspoň částečně pomoci a poděkovat ji a jejím zaměstnancům za nasazení v této složité době," říká Martin Kovařík, předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice.

Už při první vlně pandemie teplický klub věnoval Nemocnici Teplice 54 tisíc korun, což byl výtěžek virtuálního duelu s Borussií Dortmund. "Naší snahou bylo pomoci i nyní prostřednictvím nově vzniklého nadačního fondu, proto jsme nakoupili respirátory FFP3, kterých je pro zdravotnický personál potřeba velké množství," dodává Martin Kovařík.

Nadační fond FK Teplice vznikl v létě letošního roku a na jeho transparentní účet přispívají pravidelně členové A mužstva, další kluboví zaměstnanci, ale také partneři klubu. Nadační fond také podpořila letní aukce červené sady dresů.