Nadační fond FK Teplice získal Čestné uznání Arkadie

Dnes převzal předseda správní rady Nadačního fondu FK Teplice Martin Kovařík od zástupců teplické Arkadie, o. p. s. jedno z ocenění, které jsou každoročně udělovány za významnou podporu této organizace.

"Velmi si vážíme toho, že jsme byli oceněni již podruhé v historii od Arkadie. V této sezóně jsme prostřednictvím Nadačního fondu Teplice pomohli Arkadii při vybavení jejich speciální dílny či a přispěli na pořízení elektrického bočního schůdku, který usnadnil nastupování do mikrobusu, určeného k přepravě dětí i dospělých osob se zdravotním postižením. Jsme zároveň moc rádi, že tyto obě CSR iniciativy spolu s námi z jedné poloviny podpořila i HC VERVA Litvínov a to prostřednictvím svého charitativního projektu Konto našeho srdce,“ říká Martin Kovařík.

Fotbalový klub Teplice a jeho nadační fond získaly za své systematické úsilí v oblasti společenské odpovědnosti také řadu dalších významných veřejných ocenění jako například:

• Nejlepší CSR fotbalový klub v rámci České republiky v prestižním mezinárodním žebříčku Responsiball (za rok 2021).
  • Cenu Lukáše Přibyla LFA v kategorii CSR (za sezóny: 2021/22, 2020/21, 2019/20).
  • Cenu Hejtmana Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost (2021 a 2018).
  • Čestné uznání Fóra dárců v kategorii Výroční zpráva (2022).