Nadační fond pořídil Ivě elektrický pohon k invalidnímu vozíku

FK Teplice dlouhodobě spolupracuje s Centrem pro roztroušenou sklerózu Krajské zdravotní – Nemocnice Teplice a snaží se aktivně nejen prostřednictvím svého nadačního fondu podporovat lidi z regionu, kteří s touto nemocí statečně zápasí. Tentokrát se rozhodl pomoci paní Ivě Teplic, která se již více než 20 let léčí s roztroušenou sklerózou.

"Jsme moc rádi, že jsme mohli Ivě zakoupit speciální elektrický pohon HURT k jejímu invalidnímu vozíku a to za cenu 65 tisíc korun. K jeho pořízení výrazně přispěl i výtěžek z předvánoční aukce, kde se dražily dresy či další fotbalové artefakty, které věnovali hráči, trenéři a ostatní zaměstnanci našeho klubu," přibližuje CSR manager FK Teplice Vilém Kunz.

"Chtěla bych moc poděkovat Nadačnímu fondu FK Teplice a také klubovým fanouškům, že podpořili nákup speciálního přídavného motoru k mému mechanickému vozíku. Je to pro mě úžasná pomoc, která mi velmi výrazně zjednodušila pohyb nejen po městě, ale i v terénu, " říká paní Iva.

I vy můžete pomáhat prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.