Náročný víkend starší přípravky Sklářů

V sobotu 11.9. měla obě naše mužstva starší přípravky náročný program. Oba týmy U11 a U10 měly zároveň Krajský přebor a také Miniligu.

U11 odehrála skvělé zápasy v Hradci Králové proti místnímu FK, Pardubicím, Jablonci a také Ústí nad Labem, když jak výsledkově, tak hlavně herně dominovala.

Druhá polovina týmu U11 zároveň ve stejný den odehrála Krajský přebor v Mostě Čepirohách a nutno před nimi smeknout, že se soupeřům Roudnice nad Labem a FK Baník Most - Souš vyrovnala, i když proti těmto týmům nastupovali vždy o jednoho hráče v poli méně.

Také U10 odehrála svou Miniligu a to v Liberci proti místnímu Slovanu Liberec, týmům FK Dukla Praha a Mladé Boleslavi.

Druhá půlka týmu U10 byla doplněna mladšími kluky z U9 a společně odehráli Krajský přebor proti týmům SK Roudnice nad Labem a FK Baník Most - Souš. Také oni srdnatě bojovali a hlavně mladším klukům patří poděkování za to, jak své zápasy odehráli.

Miniliga U11 - Hradec Králové - počet hráčů 6+1 - hrací doba 2 x 15 minut:

FKT : Pardubice 7:3

FKT : Jablonec 8:3

FKT : Hradec Králové 7:0

FKT : Ústí nad Labem 14:0

Krajský přebor U11 - Most Čepirohy:

FKT- Roudnice/Bezděkov 30:7

FKT- Most 11:15

Miniliga U10 - Liberec - počet hráčů 6+1 - hrací doba 2 x 18 minut:

FKT - Dukla 5:5 a 4:3

FKT - Mladá Boleslav 0:4 a 4:4

FKT - Liberec 0:3 a 3:2