Nejlepší dorostenci si zatrénovali pod vedením Pavla Drska a Michala Doležala

Nejlepší dorostenci FK Teplice si dnes dopoledne zatrénovali po boku hráčů A mužstva a pod vedením asistenta trenéra A mužstva Pavla Drska a také člena síně slávy FK Teplice Michala Doležala. Tyto tréninky navazují na úterní tréninky "top" skupiny a budou se konat každý týden. "Tento tréninky je pouze za odměnu za vynikající výkony v mládeži jak v tréninku, tak v zápasech," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, který trénink bedlivě sledoval.

"Jde nám o větší propojení mládeže a našeho A týmu, chceme zdokonalovat hráče už v takto mladém věku pod vedením trenérů A mužstva a chtěli jsme do tohoto procesu zapojit také bývalého hráče s velkými, nejen ligovými, zkušenostmi. Co víc si hráči mládeže mohou přát než trénovat po boku Jakuba Mareše, Tomáše Vondráška a dalších. Je to další motivace pro jejich práci a rozvoj, dodává Vachoušek.