Odstartovala sbírka pro Ukrajinu

Válečný konflikt na Ukrajině si vyžádal mnoho obětí, nejen na životech. Mnozí lidé jsou zranění, mnozí se díky nepokojům ocitli v nouzi a potřebují pomoc. Vzhledem k naléhavé humanitární situaci by mnozí z nás rádi vyjádřili podporu našim ukrajinským kolegům a jejich rodinám.

Společnost AGC zaměstnává 29 ukrajinských kolegů pracujících přímo na Ukrajině a několik stovek ukrajinských kolegů pracuje v závodech společností skupiny AGC především v Polsku, České republice a v Maďarsku.

Správní rada společnosti AGC Glass Europe se proto rozhodla uspořádat sbírku na vyjádření naší podpory ve všech společnostech skupiny AGC v Evropě, kam patří také FK TEPLICE a.s.

Celý výtěžek sbírky, která probíhá v České republice prostřednictvím Nadačního fondu FK Teplice, bude průběžně zasílán do sbírky, kterou v rámci Evropy organizuje na pomoc Ukrajině společnost AGC Glass Europe. Vybrané prostředky budou přímo a výhradně věnovány na podporu našich ukrajinských kolegů a jejich rodin na humanitární účely.

Přispět můžete prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice (do poznámky uvádějte "POMOC UKRAJINĚ").

Nadační fond FK Teplice
Zakladatel: