•  67. YASSER Mohamed ( bez asistence ) - 6:0.

• Vyložené šance 3 : 2 ( 1 : 0, 2 : 2 ),
  • Rohy 3 : 5 ( 2 : 2, 1 : 3 ),
  • Ofsajdy 1 : 2 ( 1 : 0, 0 : 2 ),
  • Fauly 11 : 10 ( 3 : 5, 8 : 5 ).

" V sobotu dopoledne hostil B-tým Sklářů ve třetím přípravném utkání Sokol Hostouň, po podzimu šestý tým skupiny A České fotbalové ligy.

Vstup do utkání měli lepší domácí Skláři, ale od začátku bylo vidět, že do Teplic přijel velmi dobře hrající a také velmi dobře organizovaný soupeř. Skóre otevřeli již v 10.minutě domácí, kdy po přihrávce Tadeáše Vachouška a přesném centru Ladislava Jamricha skončil míč z kopačky Torfiqa Ali – Abubakara za zády brankáře Viktora Pančeva. V dalších minutách první půle přibývaly šance hlavně na straně hráčů ve žluto-modrých dresech a druhou branku vstřelil po faulu na Dominika Procházku z pokutového kopu aktivní Tadeáš Vachoušek. Hosté naráželi na velmi dobře hrající defenzivu Sklářů a také na pozorného brankáře Luďka Němečka, který dokázal v prvních pětačtyřiceti minutách udržet čisté konto.

Do druhého poločasu oba týmy poměrně výrazně prostřídaly své řady, ale ani to nemělo žádný vliv na pokračující ofenzivní hře obou dnešních soupeřů, která se musela přítomným divákům v mrazivém zimním počasí určitě líbit. Skláři i do druhého poločasu doslova vlétli a během 51. a 53. minuty dokázal Tadeáš Vachoušek zkompletovat svůj dnešní hattrick, který započal ještě v závěru první půle. A když se v 62.minutě trefil po parádní kombinační akci i egyptský útočník v teplických barvách Mohamed Yasser, na ukazateli skóre svítil stav již 5:0 pro domácí. Hostouni ale nakonec patřilo závěrečných 20 minut dnešního duelu, když třemi góly dokázala zkorigovat nepříznivě se vyvíjející skóre, které se nakonec po závěrečném hvizdu rozhodčího Bauma zastavilo na své konečné podobě v poměru 6:3 pro domácí Skláře. "

" Jsem opravdu rád, že i ve třetím utkání po sobě se nám postavil těžký soupeř, který byl dovolím si říci doposud tím nejkvalitnějším, na kterého jsme v právě probíhající zimní přípravě narazili.

Nám se podařilo velmi dobře odehrát úvodních 70 minut. Jednoznačným důkazem toho je 6 branek v síti soupeře a několik dalších vyložených brankových příležitostí. Mrzí mě ale ztráta koncentrace v závěrečných 20 minutách, které byly plně v režii Hostouně. Soupeři jsme bohužel v těchto fázích utkání dovolili po zbytečných chybách třemi brankami ze standardních situacích zkorigovat konečný výsledek a na to si rozhodně musíme v následujících utkáních dát velký pozor.

Zimní příprava je momentálně v plném proudu a během příštího týdne vstoupíme již do její druhé poloviny. Dovolím si ale již nyní říci, že i přes spoustu problémů a nedostatků se nám s Ljevou začíná pomaličku krystalizovat velmi zajímavá sestava do jarních ligových bojů, se kterou chceme společně uspět i ve druhé polovině aktuální sezóny ČFL. "