Partner klubu společnost OLPE také podpořila maminku jednoho z teplických mládežníků

V úterý podpořil FK Teplice spolu s hráči a členy realizačního týmu teplického A mužstva částkou 25 tisíc korun finanční sbírku na pomoc paní Jaroslavě, mamince jednoho z hráčů teplické přípravky U11, která statečně bojuje s roztroušenou sklerózou. Ve středu se k této iniciativě přidala také společnost OLPE, dlouholetý a významný partner FK Teplice, která se rozhodla přispět částkou 10 tisíc korun na tuto finanční sbírku při Kontu bariéry.

Kromě toho se tato společnost rozhodla přispět částkou 10 tisíc korun také na konto teplického Klokánku, kde tepličtí hráči a sportovní ředitel Štěpán Vachoušek byli v úterý předávat vánoční dárky a spolu s nimi sem dorazil také společník ve společnostech skupiny OLPE Oldřich Slavík. "Moc si vážíme toho, že se k našim aktivitám v oblasti sociální odpovědnosti připojují také partneři klubu a velmi jim za to děkujeme," říká manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Více informací o sbírce na pomoc paní Jaroslavě, včetně aktuální vybrané částky naleznete ZDE nebo v sekci "více než fotbal" a podsekci "jak můžete pomoci" na našich webových stránkách. Případně je možné kontaktovat CSR manažera FK Teplice Viléma Kunze.