Permanentky se začnou prodávat na stadionu 28. června

Permanentní vstupenky na nový ročník FORTUNA:LIGY se začnou přímo na teplickém stadionu i na internetu prodávat 28. června, tedy o týden později než bylo původně plánováno. Od této doby bude také možné permanentky loňské měnit na to nové. "Přecházíme totiž na nový frontend internetového prodeje, takže chceme mít všechno naprosto skvěle připraveno, aby nebyly žádné problémy. Měl by být pro fanoušky uživatelsky přívětivější, takže začneme s prodejem příští pondělí," vysvětluje manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík.

Fanoušci si budou moci od tohoto data měnit své loňské permanentky na nové a současně si budou moci zakoupit permanentky ti, kteří loňskou permanentku nevlastnili. Fanoušci, kteří již předem vyplnili formulář k výměně na internetu dostanou podrobné informace do emailu a na stadion chodit nemusí. Informace o otevírací době Café Stadion přineseme v příštím týdnu.

Jak získat permanentku na sezónu 2021/22:
1) Koupil jsem si permanentku na sezónu 2020/21 a chci ji vyměnit za permanentku na novou sezónu:
Od 28. června dorazit do Café Stadion a zde si nechat vystavit zdarma novou permanentku.

2) Koupil jsem si permanentku na sezónu 2020/21, jsem sklář tělem i duší a chci si proto koupit za plnou cenu permanentku znovu a obdržet od klubu dárek:
Od 28. června dorazit do Café Stadion a zde předložit starou permanentku a současně si koupit novou permanentku, ke které obdržím dárek dle zakoupené permanentky.

3) Neměl jsem permanentku na sezónu 2020/21:
a) Od 28. června si objednat novou permanentku na internetu.
b) Od 28. června dorazit do Café Stadion a zde si koupit novou permanentku.

Ceny nově zakoupených permanentních vstupenek (členové fanklubu mají slevu 25%):
GOLD - 2000 Kč
Muž - 1200 Kč
Zlevněná - 600 Kč
Dítě - 50 Kč (při nákupu jedné z výše zmíněných 0 Kč)