Petr Moravec slaví pětasedmdesátiny

Dnes slaví krásné životní jubileum dlouholetý funkcionář FK Teplice Petr Moravec. I v pětasedmdesáti letech oplývá životní energií a k vidění je na většině zápasů teplického áčka, juniorky i dorostu.

Svou "žlutomodrou" etapu života nastartoval již koncem šedesátých let, kdy se poprvé stal nakrátko sportovním sekretářem. Pevně se v této pozici usadil v roce 1972 a vydržel v ní až do roku 1989.

Následovala krátká pauza a poté působení na Stínadlech v různých funkcích až do dnešního dne. S teplickým klubem tedy spojil více než polovinu svého života a patří neodmyslitelně k FK Teplice.

Petr Moravec se díky své pracovitosti a především slušnosti stal uznávaným funkcionářem nejen v Československu, ale také v Německu. Do dalších let mu přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Dalšími oslavenci kulatin v tomto měsíci jsou Jaromír Jindráček (45), František Halama (70)a Josef Pešice (65). Jim a samozřejmě i ostatním oslavencům v měsíci února taktéž přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví do dalších let.