Po zápasovém dni čekal na hráče na Kypru jeden trénink

Po včerejším utkání s týmem Peking Guoan čekal dnes na hráče volnější režim v podobě jednoho tréninku. V sobotu odehrají žlutomodří další utkání, tentokrát proti Batevu Plovdiv za který nastupuje i Tomáš Jirsák. Hrát se bude v sobotu v 15:00 kyperského času, tedy 14:00 středoevropského.

"Dnes se k týmu na soustředění na Kypru připojil masér Eda Poustka, který do včera pobýval s reprezentačním týmem ČR, a také ředitel klubu František Hrdlička a sportovní sekretář Jan Skýpala, kteří na Kypr zamířili ze zasedání asociace ECA v Kataru. Hráči dnes měli na programu dopolední trénink. Včerejší sestava absolvovala pozápasový, zbytek týmu klasický trénink. Narozeniny dnes slaví fyzioterapeut Ondra Klement, který u večeře dostal dort," informoval o dnešním programu z Kypru Pavel Verbíř.