Podpořte s námi projekt na pomoc ženám v nouzi

FK Teplice se zapojil do charitativního projektu "Sportovci ženám v nouzi", který potrvá od února až do konce března. Jeho prostřednictvím se poprvé v historii českého sportu spojí týmy i jednotlivci z různých sportovních odvětví a spolu se širokou veřejností budou pomáhat ženám, které se ocitly v obtížné životní situaci a mají vůli je řešit. Projekt podpoří i většina členů naší „Žlutomodré rodiny“. Kromě A týmu, který přispěje za každý vstřelený gól a také čisté konto v domácích zápasech 1000 Kč, projekt finančně podpoří například i B tým mužů, tým žen, dorosty U19-U16 či WU18. Náš klub navíc věnuje do charitativní aukce na podporu projektu i dres podepsaný od všech hráčů A týmu.

Chcete-li sami také projekt podpořit, je možné poslat Váš finanční dar přímo na transparentní účet 2401732826/2010 či zaslat dárcovskou esemesku ve tvaru: DMS POMOCKOSEM 30 nebo DMS POMOCKOSEM 60 nebo DMS POMOCKOSEM 90 na číslo 87 777.