Pohled do tábora soupeře - brozanský Rosocha: Zápas pro nás bude svátkem

Ještě během loňského podzimu válel za teplickou juniorku, po půl roce v Litoměřicích se už jako hráč Brozan postaví proti teplickému áčku v poháru ČMFS. Řeč je o Jakubu Rosochovi, který na Stínadlech prošel všemi věkovými kategoriemi od přípravky až po dospělé. Spolu s ním v dresu Brozan válejí také další bývalí tepličáci - Martin Pešula, Miroslav Rada, Radek Divecký, Pavel Kopecký a Pavel Veleba. Zápas Ondrášovka cupu se hraje v Brozanech ve středu od 17:00.

Čeká vás zápas proti Teplicím, jak se na něj divizní Brozany chystají?

"Na takový zápas se nejde netěšit a je jedno jestli jsem za Teplice hrál jeden zápas nebo deset let. Pro každého to bude svátek a ocenění dosavadní práce moct si zahrát proti ligovému týmu. O to větší mám radost, že to budou právě Teplice kde znám většinu kluků."

Jaká je vaše forma v úvodu divize B?

"Myslím si, že předvádíme dobrý fotbal, ale v koncovce nám to vázne. Moc se nadřeme než vstřelíme gól."

Pro Brozany bude toto utkání jistě svátkem, kolik myslíš, že dorazí diváků?

"Doufám, že si lidé z okolí nenechají zápas ujít, nestává se každý den, že by jsme měli šanci změřit síly s Teplicemi, proto myslím, že tu bude minimálně tisícovka."

Jaký výsledek by byl pro vás úspěchem?

"Samozřejmě, že výhra. (směje se)"

S několika hráči současného kádru Teplic jsi prošel například dorostem, probíhá tedy nějaké hecování?

"Už jsme se o tom s klukama bavili. Říkal jsem jim ať si sebou přivezou pytel na góly."

Už jste museli s dalšími bývalými hráči Teplic vypsat odměny do kabiny?

"Odměna samozřejmě bude, ale ještě k ní nedošlo."

V dresu Ústí jsi nakoukl i do druhé nejvyšší soutěže, jaké máš nyní fotbalové ambice?

"Začátek sezony nezačal podle mých představ a necítím se na sto procent, takže nejdříve se musím dát úplně do pořádku a pak se uvidí."