Přátelské utkání: Teplice - České Budějovice 5:0 (3:0)

Tepličtí v závěrečném přípravném utkání dnes na Stínadlech rozstříleli České Budějovice vysoko pět nula. O branky vítězů se podělilo pět různých hráčů, v první půli se trefil Jeřábek, Hora a Vaněček, ve druhé pak Nivaldo s Červenkou.

Žlutomodří poprvé zahrozili v deváté minutě, kdy byl závar ve vápně po jejich rohu. Po dalším rohu ve dvanácté minutě už se mohli radovat, Jeřábek nejdříve hlavičkoval do týče, ale odražený míč vzápětí vrátil do sítě. Druhý gól přidal po střele z vápna v 25. minutě Jakub Hora. David Vaněček se nejprve zastřeloval a ve své šanci ve 33. minutě pálil nad, ale o deset minut později už byl hlavou přesný a poslal Teplice do tříbrankového vedení.

Do druhé půle nastoupil místo Martina Filla Nivaldo a právě on přidal v 55. minutě čtvrtý gól. Tomu předcházela tvrdá střela Admira Ljevakoviče, která Hajdůškovi málem zlomila ruce a vyražený míč Nivaldo jen dorazil do sítě. Tepličtí byli při chuti, jenže Vošahlík ani Vachoušek se neprosadili, na konečných 5:0 tak pečetil až krátce před koncem Marek Červenka.