Přátelské utkání: Teplice - Slavia Praha B 3:5 (2:2)

Teplický tým využil úterní dopoledne k přátelskému utkání, ve kterém na umělé trávě na Stínadlech přivítal béčko Slavie Praha. Trenér Radim Kučera poslal do utkání hráče, kteří nenastoupili v základní sestavě proti Karviné.

Utkání začalo rychlou brankou žlutomodrých, na zadní tyči číhal Ladislav Kodad, který otevřel skóre. Navýšit mohl ve 12. minutě Žitný, který ve velké šanci nechal vyniknout hostujícího brankáře. Ve 23. minutě zavinil pokutový kop Mareček a hosté srovnali. Ovšem hned po rozehrání centroval před branku Žitný a jeden ze sešívaných si srazil míč do vlastní sítě. Ještě do poločasu však hosté opět srovnali, když se prosadili minutu před přestávkou.

Po změně stran navíc šli rychle do vedení, když se po brejku prosadil Douděra. O čtyři minuty později bylo ovšem znovu srovnáno, protože výstavní branku pověsil do šibenice Lukáš Mareček. Gólové hody pak stále pokračovaly, ale již jen do branky žlutomodrých v 59. minutě po balónu za obranu už to bylo 3:4. Tepličtí hráči se snažili srovnat, jenže přímý kop Žitného, penaltu Vukadinoviće i střelu Šupa zastavil hostující brankář. Naopak v samotném závěru ještě Slavia upravila na 3:5.

Teplice - Slavia Praha B 3:5 (2:2)