Přátelské utkání Teplice - Sokolov 5:0

Teplický tým vyzval v dalším přátelském zápase v rámci letní přípravy ve Spořicích, poprvé se v teplickém dresu představil navrátilec Jakub Mareš a také nejnovější akvizice Igor Paradin, který měl prsty ve dvou brankách žlutomodrých.

V úvodu zápasu byl sice o něco aktivnější Sokolov, ale postupem času žlutomodří přebrali iniciativu a s tím přišly také branky. Shejbal vysunul do křídla Paradina, který hned posunul na Moulise, jenž pronikl do vápna a naservíroval gólovou přihrávku Horovi. Hned o čtyři minutky později pak Paradin poslal centr do šestnáctky, Mareš odblokoval obránce a Žitný tak mohl hlavou přidat druhou branku.

Po změně stran byl premiérové brance po návratu do Teplic blízko Jakub Mareš, ale po nahrávce před branku se mu míč zamotal mezi nohy. Blízko třetí gólové přihrávce byl v 65. minutě Igor Paradin, ale jeho centr poslal Jindráček hlovou nad. Třetí gól tak přišel až o pět minut později, kdy se krásně uvolnil Žitný a připravil branku pro Kostku. Gólovou tečku za zápasem udělal krásnou ranou Admir Ljevaković a následně Patrik Žitný, který zvýšil už na 5:0.

Teplice - Sokolov 5:0 (2:0)
Branky:
23. Hora, 27. a 88. Žitný, 68. Kostka, 81. Ljevaković.
Sestava Teplic: Diviš - Vondrášek, Jeřábek (55. Čmovš), Shejbal (55. Hasil), Paradin - Žitný, Trubač, Kučera (55. Ljevaković), Moulis (46. Kostka) - Mareš (55. Jindráček), Hora.