Přátelské utkání: Teplice - Trenčín 4:1 (2:0)

​Teplický tým má za sebou i poslední utkání na Kypru, dnes se utkal v Pyle se slovenským Trenčínem, který stejně jako žlutomodří tímto utkáním končil svůj zápasový program v rámci středomořského kempu.

Během celého prvního poločasu byli tepličtí hráči lepší týmem, první příležitost utkání měl v 8. minutě Petr Mareš, který poslal přímý kop těsně vedle. První gól utkání přišel ve 22. minutě, kdy si na roh Kučery naběhl do vápna Shejbal a poslal ho levačkou o tyč do branky. Žlutomodří neustávali ve svém snažení a slovenského soupeře přehrávali. Těsně vedle poslali své střely z dálky oba Marešové, tedy Jakub i Petr. Až těsně před poločasovým hvizdem využil skrumáže po rohovém kopu Čmovš a zvýšil na 2:0.

Po změně stran se hra přeci jen trochu vyrovnala a hned první šanci měl Trenčín, ale Němeček na brankové čáře skvěle zakročil. Na druhé straně mohl skórovat po přihrávce Trubače Knapík, jenže minul branku. Na 3:0 tak zvýšil až po hodině hry Jakub Mareš, kerý zužitkoval centr Paradina. O chvilku později hlavičkoval mimo Řezníček. Trenčín zahrozil v 68. minutě, když zkusil signál z přímého kopu, ale střelu zblokovala obrana. Naopak na druhé straně jen těsně minul branku Moulis. Deset minut před koncem předvedl skvělý zákrok Němeček proti střele zpoza vápna. Čtvrtou branku Teplic přidal pět minut před koncem, když se krásně z voleje trefil Hýbl. Čestný úspěch Trenčína zaznamenal až minutu před koncem Zubairu.

Teplice - Trenčín 4:0 (2:0)
22. Shejbal, 45. Čmovš, 59. J. Mareš, 85. Hýbl - 89. Zubairu.
Sestava Teplice: Němeček - Knapík, Čmovš, Shejbal - Vondrášek (46. Paradin), Mareček (82. Radosta)ú, Kučera (75. Emmer), P. Mareš (82. Hýbl) - Žitný (46. Trubač) - J. Mareš (60. Moulis), Řezníček (73. Vyhnal).