Přátelské utkání: Teplice - Varnsdorf 5:1 (2:0)

​Teplický tým má za sebou poslední zápas před odletem na Kypr, dnes se na umělé trávě na Stínadlech střetnul s druholigovým Varnsdorfem. Za ten nastoupil také z Teplic hostující Petr Kodeš.

Skóre utkání otevřel ve 20. minutě Jan Kuchta, který vstřelil svou první branku ve žlutomodrém dresu po pěkné přihrávce Pavla Moulise za obranu. Další šanci měl o pět minut později opět Kuchta, ale tentokrát minul branku. Po půlhodině hry vyslal po pěkné kombinaci tvrdou střelu Vondrášek, jenže brankář byl pozorný. Zvýšení tak zařídil až z přímého kopu Pavel Moulis, jenž poslal balon přímo za zeď do branky. Do poločasu mohl na 3:0 upravit ještě Vondrášek, ale vekou šanci po přízemní přihrávce Lutse poslal nad.

Třetí gól tak přišel až po změně stran a postaral se o něj levou nohou z hranice vápna Tomáš Kučera. Další branku mohl přidat Jan Vošahlík, jenže Shejbalův centr přetavil jen v hlavičku nad branku. Lépe si počínal v 66. minutě, kdy mu roh na hlavu posadil Pavle Moulis a bylo to 4:0. Úspěchu se dočkal také Varnsdorf, když v 77. minutě skóroval Dordević. Definitivní tečku za utkáním pak udělal Pavel Moulis, který využil balónu za obranu a přidal svou druhou branku v utkání.

Teplice - Varnsdorf 5:1 (2:0)
32. a 85. Moulis, 20. Kuchta, 51. Kučera, 66. Vošahlík.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Diviš - Čmovš, Jeřábek, Krob - Ljevaković - Vondrášek, Trubač, Radosta, Moulis - Luts, Kuchta.
2. poločas: Plachý - Čmovš, Knapík, Shejbal - Soungole - Radosta, Kučera, Žitný, Hyčka - Vošahlík, Moulis.