29.07.2020 | Redakce

Příprava FK Teplice začíná

Teplický tým se dnes ráno sešel k oficiálnímu startu letní přípravy na nový ročník FORTUNA:LIGY, který by měl začít již o víkendu 22. a 23. srpna. První trénink absolvovali žlutomodří již tradičně v Proboštově.

Oproti závěru uplynulého ročníku v týmu chyběli Pavel Vyhnal a Petr Mareš, kterým skončilo hostování z jejich domovských týmů, a také Pavel Čmovš, jemuž skončila smlouva s týmem žlutomodrých. Naopak hostování ruské dvojice Igor Paradin a Evgenii Nazarov bude pokračovat minimálně do zimy.

Nováčkem na tréninku je mladý útočník Matyáš Kozák z pražské Sparty, který v loňském ročníku nasázel za dorost letenského týmu ve čtrnácti utkání jednadvacet branek. Dalším, kdo se hlásil na tréninku, je pak brankář Jan Plachý, který se vrací z hostování v Ústí nad Labem. "O dalších příchodech do týmu jednáme, konkrétně o dvou hráčích a věříme, že jeden se podaří ještě do konce týdne," říká sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Ve velmi krátké přípravě má teplický tým zatím na programu dva přátelské zápasy, jeden v sobotu v Roudnici nad Labem od 11:00 s Hradcem Králové a druhý příští sobotu v Modré od 10:30 s pražskou Duklou. Generálka na ligovou soutěž v sobotu 15. srpna je zatím v jednání.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů