Příprava na nový ročník odstartuje 20. června

V pondělí 20. června se sejde teplický tým na začátku letní přípravy na nový ročník, samotný ligový ročníky pak odstartuje o posledním červencovém víkendu, kdy je na programu první kolo FORTUNA:LIGY.

Žlutomodří se sejdou v pondělí 20. června dopoledne na hřišti v Dubí - Pozorce, kde se budou připravovat celý týden. Pouze v úterý se přesunou na Fakultu tělesné výchovy a sportu do Prahy, kde je čekají klasické testy.

Prvním přátelským zápasem bude utkání s Ústím nad Labem v sobotu 25. června od 11:00 hod. v Dubí - Pozorce. Hned ve středu 29. června opět od 11:00 hod. se teplický tým utká v Modré s Varnsdorfem.

Následovat budou poté dva zápasy, které se budou hrát přeci jen dále pro teplické fanoušky, nejprve se svěřenci Jiřího Jarošíka představí v sobotu 2. července od 11:00 na hřišti v Mladé Boleslavi v utkání s domácím týmem a poté zamíří v sobotu 9. července do Grimmy, kde se od 14:00 utkají s Hallescherem.

V sobotu 16. července je v plánu utkání s Dynamem Dresden od 15:00, místo zápasu bude upřesněno. Následně tým zamíří na soustředění do Břízek, cestou ze soustředění pak nastoupí v generálce na ligovou soutěž v sobotu 23. července od 11:00 na hřišti Dukly Praha.

Program letní přípravy:
20. června | zahájení přípravy
21. června | testy na FTVS v Praze
25. června od 11:00 | přípravné utkání s FK Ústí nad Labem (Dubí)
29. června od 11:00 | přípravné utkání s FK Varnsdorf (Modrá)
2. července od 11:00 | přípravné utkání s FK Mladá Boleslav (Mladá Boleslav)
9. července od 14:00 | přípravné utkání s SC Hallescher (Grimma, Německo)
16. července od 15:00 | přípravné utkání s SG Dynamo Dresden (bude upřesněno, Německo)
23. července od 11:00 | přípravné utkání s FK Dukla Praha (Juliska, Praha)