Přípravné dvojutkání: Teplice - Bohemians 1905 0:2; 2:3

Teplický tým si den před odjezdem na soustředění do Písku pozval k přípravnému dvojzápasu tým Bohemians Praha 1905. Trenér Radim Kučera do těchto dvou zápasů nasadil celkem jednadvacet hráčů a dvě brankáře, protočil tedy dvě odlišné jedenáctky.

1. utkání:
Hned v úvodu prvního zápasu si žlutomodří vypracovali pěknou šanci, jenže Hyčka po kombinaci vypálil nad branku. Vzápětí využili klokani nedorozumění v obraně Teplic a vedoucí branku vstřelil Koubek. Pak sice Teplice držely míč, ale místo šance na jedné straně skórovala na té druhé opět Bohemka, po centru z pravé strany se hlavou prosadil Hronek. Snížit mohl Mareš po centru Hyčky, jenže na přední tyči se mu nepovedlo Valeše překonat. Krátce před poločasem to zkoušel hranice vápna Štursa, ale střílel jen nad branku.

Po změně stran už byla hra nahoru dolů, větší šance si vytvářela Bohemka, ale tepličtí hráči ji skórovat nedovolili. Je samotné pak před vápnem klokanů často zradila předfinální fáze, proto se do gólových šancí ne a ne dostat.

Teplice - Bohemians 1905 0:2 (0:2) - hráno 2 x 40 min.
6. Koubek, 15. Necid.
Sestava Teplic: Němeček - Vondrášek, Mazuch (60. Vachoušek), Hasil, Hyčka - Jukl - Kodad, Trubač, Štursa, Moulis - Mareš.

2. utkání:
Druhý zápas začal podobně jako ten první, chybou teplického brankáře, Čtvrtečka při couvání spadl a Chramosta už měl pohodlnou úlohu, aby otevřel skóre. Ovšem tentokrát žlutomodří zareagovali výrazně lépe. Velmi dobře zakombinovali na pravé straně, Kronus se uvolnil a střelou na bližší tyč vyrovnal. Pak žlutomodří drželi více míč a kombinovali, ale šance ani na jedné straně nepřicházely.

Šance přišla až v 52. minutě, kdy Mareček chtěl sklepnout míč hlavou zpátky, jenže si nevšiml nabíhajícího Puškáče, který pak balón poslal obloučkem přes vyběhnutého Čtvrtečku do branky. Žlutomodří se sice dobře dostávali do křídelních prostor, jenže do vápna chodily pouze nepřesné centry, které tak neumožnily ofenzivním hráčům zakončení. Góly tak dál střílela Bohemka, Koubek se uvolnil ve vápně a zvýšil na 1:3. Obrovskou šanci alespoň na snížení měl pět minut před koncem Horák, jenže jeho pokus obrana tečovala na roh. Po následném rohu se pokusil poslat z voleje míč do branky na zadní tyči Mareček, ale trefil pouze boční síť. Velmi dobrý výkon korunoval v závěru gólovým centrem Ruben Droehnle a David Ledecký snížil na 2:3.

Teplice - Bohemians 1905 2:3 (1:1) - hráno 2x 40 min.
4. Kronus, 79. Ledecký - 1. Chramosta, 52. Puškáč, 64. Koubek.
Sestava Teplic: Čtvrtečka - Švanda, Knapík, Chlumecký, Droehnle - Mareček - Černý, Kronus (60. Vachoušek), Laňka, Horák - Ledecký.