Přípravné utkání: Teplice - Chomutov 4:2

Teplický tým má za sebou první zápas v letní přípravě, porazil v něm Chomutov 4:2. "Náš první přípravný zápas, každý v něm odehrál poločas a momentálně jsme v nějaké fázi zatížení. Tento týden byl hodně náročný, takže se to možná projevilo i v tomhle zápase. První poločas snesl nějaká kritéria, ten druhý už byl trošku horší. Zápas splnil to, co jsme chtěli," hodnotil zápas asistent trenéra Josef Dvorník.

Hned na začátku zápasu mohl Vokáč otevřít skóre, když po přiklepnutí od Ledeckého vyslal přízemní střelu. O chvilku později to zkoušel technickým lobem Moulis, ale Zaťko jeho pokus vytáhl na roh. Po druhém rohovém kopu už udeřilo, na zadní tyč si zaběhl Trubač, který z voleje skóroval. Hned o pět minut později se do šance dostal Ledecký, byl ovšem faulován a následný pokutový kop proměnil Pavel Moulis.

Jenže ani Chomutov nerezignoval a využil zmatků v rozehrávce Teplic, po kterých musel Němeček faulovat a z další penalty skóroval tentokrát Dolechek. Na druhé straně mohl skórovat Ledecký, jenže hlavou poslal balón mimo. Prosadil se až ve 38. minutě Trubač, kterého do sólo úniku vyslal Hyčka, Trubač si píchl míč kolem brankáře a zakončil do prázdné branky. Těsně před poločasem ještě na 4:1 zvýšil Mareček krásnou ranou z voleje.

Po změně stran už byly na teplické straně vidět nedostatky a žlutomodrým se nedařilo se prosadit. Velkou šanci měl Štursa a také Horák, jenže oba pokusy zlikvidoval brankář Chomutova. V samotném závěru pak ještě dokázal Chomutov zkorigovat na konečných 4:2.

Teplice - Chomutov 4:2 (4:1)
Branky Teplic:
9. a 38. Trubač, 15. Moulis z penalty, 45. Mareček.
Sestava Teplic:
1. poločas:
Němeček - Hyčka, Knapík, Chlumecký, Droehnle - Mareček, Vokáč - Vachoušek, Trubač, Moulis - Ledecký.
2. poločas: Němeček - Laňka, Hasil, Černý - Švanda, Korselt, Jukl, Horák - Štursa, Kronus - Macej.