Přípravné utkání: Teplice - Dukla Praha 1:2 (1:1)

Teplický tým dnes vyzval v generálce na ligovou soutěž na Stínadlech Duklu Praha, trenér Radim Kučera mohl poprvé využít také novou akvizici právě z Dukly Štěpána Krunerta.

Zápas nezačal pro žlutomodré dobře, po lacinné ztrátě míče ve vlastním vápně totiž hosté zásluhou Fabry od 5. minuty vedli. Po dvaceti minutách hry však dokázal srovnat Pavel Moulis. Žlutomodří měli i další šance, jenže volej Trubače letěl nad a Laňka poslal své pokusy také mimo branku. Ve druhém poločase teplický tým nedokázal skóre otočit, naopak Dukla dokázala vstřelit vítěznou branku zásluhou Kima a vyhrála 2:1.

Teplice - Dukla Praha 1:2 (1:1)