Pro fanoušky bude připraveno občerstvení na východní i jižní tribuně

V neděli od 15:00 se na Stínadlech odehraje 30. kolo FORTUNA:LIGY, ve kterém přivítají tepličtí fotbalisté Fastav Zlín. Zápas bude speciální tím, že se poprvé od září loňského roku dostanou na stadion také fanoušci, konkrétně majitelé permanentek.

Veškeré informace o možnosti příchodu na stadion najdete ZDE. Na fanoušky už se chystá také nový provozovatel cateringu na stadionu, společnost R&M solutions, která nahradila společnost Aramark. Pro fanoušky, kteří při tomto zápase mohou na jižní a východní tribunu, budou právě v těchto částech stadionu připraveny stánky s občerstvením.

Na jižní i východní tribuně bude otevřen jeden kamenný stánek a jeden grill. U kamenného stánku je nově možné platit kartou (při objednávce nad 30 Kč) a také si koupit klobásu "na lístek", takže po platbě fanoušek jen přejde ke grillu vyzvednout klobásu a nemusí čekat dvě fronty.

Kamenné stánky budou mít v sortimentu pivo, limo, teplé nápoje, párek v rohlíku nebo doplňkový sortiment v podobě brambůrků či sušenek. U samotného grillu pak nebude možné platit kartou a bude u něj možné koupit kromě klobásy také nealko pití.

Žádáme fanoušky o dodržování rozestupů při čekání ve frontách na občerstvení a současně také při samotné konzumaci.