Program žáků na víkend 7. a 8.10.

MLADŠÍ ŽÁCI U13 A U12 HRAJÍ TAKÉ V SOBOTU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ 9.KOLA ČESKÉ LIGY ŽÁKŮ SKUPINY "B", KDY ZAJÍŽDĚJÍ NA HŘIŠTĚ STEJNĚ STARÝCH TÝMŮ FOTBALOVÉHO KLUBU FC SLAVIA KARLOVY VARY.

Utkání starších žáků U15 a U14 na půdě Mosteckého FK byla odložena kvůli podmáčené hrací ploše !

Mladší A žáci FK TEPLICE U13 v sobotu 7.10. zajíždí do Karlových Varů, kde změří své síly s domácím týmem FC Slavia Karlovy Vary U13.

Teplická U13 pod vedením trenérů Marka Vaita a Petra Pejchara nastoupí proti svým vrstevníkům z fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary v sobotu od 10:00 na UMT v Drahovicích a zápas řídí jako hlavní rozhodčí pan Matěj Dvořák.

Nejmladší žáci FK TEPLICE U12 nastoupí ve stejný čas a na stejném hřišti jako teplická třináctka proti týmu stejně starých hráčů fotbalového klubu FC Slavia Karlovy Vary.

Nejmladší tepličtí Skláři pod taktovkou trenérů Daniela Kaila a Jakuba Matyse změří síly od 10:00 se stejně starými hráči FC Slavia Karlovy Vary U12. Utkání řídí jako hlavní rozhodčí pan Josef Řáda.

Přijďte i Vy podpořit teplické žáky ve víkendových mistrovských utkáních na hřištích soupeřů.

- 9.kolo České ligy mladších žáků U13 B -

FC Slavia Karlovy Vary U13     vs.    FK TEPLICE U13