Proti Jablonci s četnými absencemi

Četné abscence trápí trenéra Plíška před zápasem s Jabloncem. K němu nebudou stoprocentně moci nastoupit Antonín Rosa a Milan Matula, kteří mají na kontě čtyři žluté karty. Chybět budou kvůli zdravotnímu stavu také Tomáš Vondrášek (zlomená čelist), Osama Elsamni (infekční onemocnění virového původu), Michal Gašparík (úponové bolesti v pánvi), Martin Jindráček (zlomenina záprstní kůstky) a nově také Aidin Mahmutovič (stehenní sval) a nejspíše i Vlastimil Vidlička a Blažej Vaščák, který se zranil při rozvcičování před pohárovým kláním s Libercem.

I přes tyto překážky budou chtít žlutomodří potvrdit podzimní výhru z jabloneckého stadionu a znovu se přiblížit pohárovým příčkám i v lize. "Nechceme ztratit ani na jedné frontě, budeme se snažit se znovu k pohárovým příčkám dostat i v lize," plánuje Štěpán Vachoušek.

Utkání začíná na teplických Stínadlech v neděli v 17:00 a díky společnostem FK TEPLICE a.s. a Victoria Tip a.s. na něm budete moc vyhrát tři multifunkční zařízení (scanner, tiskárna, kopírka).