22.01.2020 | Redakce

První zápas za námi | Kyperský zápisníček - den 2.

Teplický tým má za sebou první celý den na Kypru a rovnou také rovnou první z prověrek, které ho tu čekají během soustředění. Za krásného počasí nejprve svěřenci Standy Hejkala odtrénovali dopolední trénink, pro základní sestavu spíše taktický, pro ostatní hráče o něco náročnější.

Trénovalo se opět na hřišti číslo dva nedaleko Agia Napy, žlutomodří tak mají už třetí rok po sobě to stejné hřiště na přípravu. Následoval lehký oběd a přípravy na zápas, taktická porada proběla ještě před odjezdem o třičtvrtě hodiny vzdálené Larnaky.

Utkání se hrálo na GSZ stadium v Larnace, což je bývalý stadion prvoligového týmu AEK Larnaca. Zajímavostí je, že AEK si svůj nový stadion, tentokrát již bez atletické dráhy, postavilo hned vedle toho bývalého. Zápas se Slaskem byl pro teplický tým také něčím premiérový, vůbec poprvé totiž nastoupil na Kypru pod umělým osvětlením. Západ Slunce je tu totiž už krátce po páté hodině, tudíž by se jinak utkání od 17:00 místního času hrát ani nemohlo.

Po pozitivním dojmu z utkání se tým mohl vrátit zpět na hotel do Agia Napy, kde na něj po osmé hodině čekala večeře a následně také regenerece. Zítra jsou na programu dva tréninky, které budou uzpůsobeny zápasové zátěži hráčů.

Z kyperské Agia Napy zdraví

Martin "Kovi" Kovařík


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů