Reprezentace U20 v pondělí nastoupí proti Anglii na Stínadlech

Český reprezentační tým do dvaceti let se představí už v pondělí na teplických Stínadlech a to proti významenému soupeři, přijede sem totiž tým Anglie do dvaceti let, který má ve svém středu několik hráčů se zkušenostmi z Premier League.

Utkání se bude hrát na teplickém stadionu v pondělí od 17:00 hod. a platit na něj budou také permanentní vstupenky FK Teplice. Pro fanoušky budou otevřeny vchody D a E směrem od Kauflandu, tyto vchody budou připraveny také pro majitele permanentních vstupenek. Hlavní tribuna bude totiž přístupná jen akreditovaným novinářů, skautům a organizačnímu zajištění obou mužstev.

Jednorázové vstupenky na utkání se dají v tuto chvíli kupovat na internetu ZDE, před samotným duelem je bude možné koupit také na pokladně stadionu směrem od Kauflandu. Vstupné je pro dospělé 60 Kč, pro děti do 150 cm zdarma, ale je nutné vyzvednout volnou vstupenku na pokladně.

Na utkání dorazí také stovky dětí v rámci mládežnických skupin fotbalových klubů z celého kraje a škol z teplického okresu. "V tuto chvíli máme nahlášeno téměř 800 dětí v těchto skupinách a další se stále hlásí. Navíc se utkání zúčastní také všechny mládežnické týmy FK Teplice, což je dalších téměř 350 dětí. Pro ně všechny, ale také pro další účastníky utkání, budou připravena na vchodech tleskadla, abychom reprezentaci vytvořili na Stínadlech výbornou atmosféru," říká manažer marketingu FK Teplice Martin Kovařík.

Mládežnické skupiny se mohou hlásit na email martin.kovarik@fkteplice.cz až do pátečního poledne.

Pro přístup na zápas je potřeba následující (platí pro všechny osoby na stadionu nad 6 let):
Prokázání bezinfekčnosti dle aktuálních vládních nařízení. Tedy mít jeden z těchto dokumentů:

- výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
- výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
- potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, respektive od první v případě jednodávkové vakcíny)
- potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

Jak prokážu bezinfekčnost?
a) Vytištěným dokumentem, který obsahuje Vaše jméno
b) Aplikací Tečka

Respirátory
Na stadion budete vpuštěni pouze s ochranou úst a nosu (FFP2, nebo KN95 bez výdechového ventilu).