Řezníček: Škoda, že jsme doma neurvali všechny body

Stejně jako v utkání se Spartou, i tentokrát znamenala branka Jakuba Řezníčka pro Teplice přísun jednoho bodu. V neděli jeden z nejlepších hráčů „Sklářů“ byl za vyrovnání rád, ale zároveň byl rozčarovaný z toho, že Tepličtí doma opět ztratili.

Je bod málo, nebo ho vzhledem k průběhu zápasu berete?
Před utkáním jsme určitě chtěli vyhrát. Podle vývoje zápasu ale bod asi bereme. Je škoda, že se nám nepodařilo doma urvat všechny tři body.

Z hlediště se zápas zdál být hodně bojovný.
Bylo to bojovné, i vinou hřiště, které není v dobrém stavu, nedá se na něm kombinovat.

Snažili jste se hrát na brejky.
Vyplynulo to ze situace. Měli jsme zabíhat za obranu, nalákat soupeře k nám na půlku. Rady tam dal dobrý balon, já to využil a máme aspoň bod.

Prý se jednalo o ofsajd, ukázala ho jedna z kamer.
Šel jsem do náběhu a rozhodčí to posoudili, jak to posoudili. Nevím, co k tomu říct. Do náběhů musím chodit, snažím se vždy jít za záda stoperů, aby mě neviděli. Je to náš plán s trenérem. Zda jsem při tom v ofsajdu, to nestíhám kontrolovat.

Už před tím jsi dal jeden gól, ten ale sudí neuznali pro ofsajd. Věděl jsi díky tomu, jak Laštůvku překonat?
To nevím. Já zakončuji takhle. Škoda jen, že těch šancí jsme neměli víc.

Ale úspěšnost proměňování jste měli stoprocentní.
Musíme si šancí vytvářet více. Ne vždy všechny šance dokážeme proměnit. Čím víc šancí máme, tím víc gólů můžeme dát.

S Kubou Marešem jste hráli opět spolu. Hlídají si vás víc soupeři?
Nám se hraje pořád stejně. Každé kolo je jiné, je jiný soupeř. Ale je pravda, že čím víc je kol, tím lépe se mančafty dokáží na nás připravit.